Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

RTOčkem (případně ŠD 11) z Prahy na Zvíkov (v sobotu jedeme)


Recommended Posts

Tak jsem zjistil, že každou prázdninovou sobotu jezdí z Prahy (Knížecí) linka na Zvíkov. Jede to buď Š 706 RTO nebo ŠD 11, myslím si, že cesta oběma typy busů je velice zajímavým zážitkem (zcela nesrovnatelným s klimatizovanými žlutými busy osazeným LCD tabletami, kde veškerý cestovatelský zážitek je zcela tuctový a tudíž "o prdu").

L132400_150612_163138.pdf

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Pe.Tře - MHD = MĚSTSKÁ hromadná doprava. Toto je přeprava MEZIMĚSTSKÁ a ještě k tomu variantou RTOčka, která v době, kdys čural do plenek, jezdila zájezdy nebo dálkové trasy.

Jinak nikoho nenutím, tento výlet je jedoznačně pro fandy (podobně jako např. jízda parním vlakem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejelo se NIKAM.

Místo slibovaného RTOčka (nebo ŠD - oboje uvedeno v jízdním řádu i na stránce přepravce) dorazila obyčejná 9ková Karosa. Peníze za místenky mi snad přepravce vrátí, ale ....

Těšili jsme se na poslední prázdninový výlet, nakonec nebylo NIC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd, mohl jsme Ti napsat, který autobus pojede, jelikož vždy stojí přes noc na autobusovém nádraží u nás v Týně nad Vltavou (fa Kukla). Snad budeš míti štěstí příště. Já jsem RTO viděl a musí potvrdit, že to byla nádhera a krásně renovované :potlesk !!! Jako za starých časů :super !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Medvěd, mohl jsme Ti napsat, který autobus pojede, jelikož vždy stojí přes noc na autobusovém nádraží u nás v Týně nad Vltavou (fa Kukla). Snad budeš míti štěstí příště. Já jsem RTO viděl a musí potvrdit, že to byla nádhera a krásně renovované :potlesk !!! Jako za starých časů :super !!!

 

Sorry, ale nevěřím. Nevidím důvod, aby firma sídlící v Praze parkovala v noci v Tejně, brzo ráno vyjela z Týna do Prahy a tam naložila v 9 hodin lidi na Zvíkov. Na Zvíkově má bus "čekačku" do 16,15 a valí směr Praha. Pak by se dle Tvé logiky zase vracel do Tejna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

   

Sorry, ale nevěřím. Nevidím důvod, aby firma sídlící v Praze parkovala v noci v Tejně, brzo ráno vyjela z Týna do Prahy a tam naložila v 9 hodin lidi na Zvíkov. Na Zvíkově má bus "čekačku" do 16,15 a valí směr Praha. Pak by se dle Tvé logiky zase vracel do Tejna?

   Důkaz pro Medvěda, aby mi věřil a také tímto plním svůj slib, že daný spoj vyfotím. Dnešního dne v dopolední hodině, jsem mobilem zn. Nokia 2700 classic pořídil snímek zaparkovaného autobusu zn. Karosa, jejímž dopravcem je Jan Kukla Praha. Omlouvám se proto za kvalitu fotek.Tento autobus stojí přes víkend na autobusovém nádráží v Týně nad Vltavou. V neděli v 18:00 hod. odjíždí z Týna nad Vltavou do Prahy na zastávku Na Knížecí. Spoj jede přes Orlík nad Vltavou, Milevsko atd. .

Číslo spoje je 132400 2 082.gif, což si může Medvěd vyhledat v www.idos.cz.

 Bohužel, není to autobus zn. RTO :( . Neměl jsem štěstí.

 Věřím, že alespoň takto jsem vyvrátil tvrzení Medvěda a začne mi věřit.

post-4390-0-44809700-1443953780_thumb.jp

post-4390-0-46518600-1443953789_thumb.jp

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...