Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nastavení zvuku ve 308


cana78

Recommended Posts

zdravíčko, omlouvám se jestli se to tady už řešilo,ale nic jsem nenašel - mám Peugeot 308 1.6 eHDI, rv 2012 a u radia (WIP sound s USB a Bluetooth)nemůžu najít žádný nastavení basů a vejšek, jen to jejich přednastavení  PopRock, Jazz, Voice atd....všechno hrůza.....nastavení basů ani vejšek nikde nevidim - hledám blbě nebo to tam fakt nikde nastavit nejde? Rád bych si přidal basy, jinak to hraje jak radio od vietnamců, hrůza. díky za rady

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by to být v tom nastavení jak jsou přednastaveny druhy hudby, tak by to měla být jedna z položek. Když se do této volby dostaneš, tak tam už jdou nastavovat basy apod. Najdi si tady  http://public.servicebox.peugeot.com/dtt/ddb/  manuál pro svoje auto

Upraveno uživatelem HonzaZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak proto jsem tam dával ten odkaz na manuál - příručku, kde se to dá dohledat  :roll

Já to neznám, ale podle popisu tam nikde klasický nastavení výšek a basů není. Musí se to dělat asi přes ten EQ. Volba "Custom" tam není? Ale má to "loudness" tak to by ti mohlo na basy stačit :aut

post-1103-0-04238400-1437123211_thumb.jp

Upraveno uživatelem MJSytic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ten "loudness" máš zapnutej? Každopádně basy nejsou jen o rádiu :myslim Taky záleží, co tam je za repro. V naší 308 je klasický ozvučení - origo rádio na mp3 + 6x repro a zvukově je to horší, než co mám obyč 4030 ve 20let starý 406 :(

Upraveno uživatelem MJSytic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

loudness mám zapnutej. mám všechno origo, nic neni dodělávaný extra, všechno je tak jak to bylo koupený v Peugeotu v Hodoníně. Chápu že je to i reprákách atd.....ale to že by v dnešní době auto nemělo hejblátka na basy a vejšky mě teda fakt dost překvapuje, to bych fakt už nečekal, dyť to má už snad každý pitomý rádio :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konec paniky! :-) právě sem to (spíš omylem) našel. vejšky a basy jdou nastavit jen s ekvalizerem na "none", ve všech tech jazzech, popech, classicách a atd. voicech se zvukem vůbec hnout nejde. třeba to někomu pomůže ;-) každopádně díky za ochotu a nápady pánové :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...