Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cena čelniho skla


Lukaydo 407

Recommended Posts

Jinak kdyby chtěl někdo vědět kolik stoji nové čelní sklo na peugeot 407-zelené,senzor světla a deště -značka agc automotive kvalitní značkové sklo tak 6500kč i s prací  v servise  když se platí hotově, a na pojistku 12tisic chtěli všude ale v jednom servisu autosklo top ostrava mi to udělali do 8000kč i s prací přes pojištění skel měl jsem prasklé od kaminku -pojistku skel jsem měl jen do 8000kč  , ale dobře vydělávaji ty servisy přes pojistku cena o 100% víc za sklo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám připojištění všech skel přes člena kajvet ale přiznám se že nevím z hlavy zda tam je nějaký limit .... takže prasklinka od kamínku a vše se přes pojišťovnu v pořádku vyřešilo ? je na to nějaká spoluúčast ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem měnil v autorizáku Peugeo - originál s logem lva Saint Gobain - se senzory mimo GPS - 20k CZK s prací, stejný Saint Gobain bez loga lva 10k CZK i s prací ;)

 

Limit pojištění mám 10k CZK, celková cena vyúčtována 9.999 :D

 

Jsem se trochu upsal - Saint Gobain mám jen vzadu na sw, čelní je origo AGC..

Upraveno uživatelem Wing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

taky přidám zkušenost...

Origo okno zelené, vrstvené, protihlukové, s GPS,GSM,senzorem deště 

V Peugeotu s prací před pul rokem 18tis

 

AGC okno zelené, vrstvené, protihlukové, s GPS,GSM,senzorem deště

minulej měsíc v K+M 10300 s parací

 

Až po druhém okně jsem připojistil všechny okna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam pojištěni na 8 tisic u česke pojištovny mám to udělane ted nově a je jedno jestli máš pojistku na čelni nebo na všechny už to není jak kdysi je tam stejná cena takže všichni davaji pojistku na všechny skla já mám 8tisic -1200kč stoji pojistka  problem není žadny když si pojišteny máš praskle sklo nebo sis to udělal sám zajdeš do servisu autoskel ti  objednaji sklo vyměni a s pojištovnou to vyřeší sami jen podepíšeš plnou moc pro ně,, to sklo agc nebo pilkington kvalitni vyjde na 6500kč na internetu to co je origo na 407 zelené,senzor atd bez gps,jinak origo sklo  guardian peugeot 407 kvalita nic moc bylo už dost poškrábane je měkké.

 

Je lepší si to ale připojistit na 12 tisic kč protože většina servisu si nahazuje cenu 12tisic kč +-   a hotově bez pojištění 6500kč to same sklo i s prací :)   s gps to neni o moc dražší.

 

 

A spoluůčast tam není žadná,vše zaplatí pojistka pojistku sem měl před tydnem novou a po 8 dnech už sem dával nové

 

 

Cca 25cm prasklá čára.

post-46827-0-99303000-1437072064_thumb.j

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stibto, treba proto aby sis to prepojistil, u nekterych poj. Lze plnit treba az po pul roce od uzavreni smlouvy.

 

Proč bych to dělal ? S cenou za POV+HAV+připojištění všech skel u ČP jsem spokojen.

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Obnovím téma, možná to někde je, ale jedna věc mě opravdu zajímá... mám prasklé čelní sklo, řeším aktuálně kde to udělají.

A jak je to s dálniční známkou, kterou tam mám měsíc? Vyhodím jí a půjdu si pro novou?? Protože ze zkušeností odlepování těch starých vím, že se mi nepovede jí sundat celou a nalepit znova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni mi měnili prasklé čelní sklo na 308SW v Autoskloservisu Strakonice. Po mém nahlášení pojišťovně si vzali plnou moc a dál to bylo bez starostí. V domluvený termín jsem jim přivezl auto a druhý den si ho vyzvedl. Doplatil spoluúčast a rozdíl mezi cenou skla a maximální pojistkou a hotovo. (druhý den jen proto, že nemám garáž a chtěli, aby lepidlo proschlo v such).  Známku přendali bez problémů ... jak, jsem se neptal, ale byla to ona a bez známek poškození Jen letos v lednu nešla zaboha sundat ... jakoby si pak zpátky pomohli nějakým lepidlem. Ale škrabka na sklokeramické desky nezklamala.

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...