Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyúčtování


Guest minimaxa

Recommended Posts

dekuji ti, a jsem prekvapen za cenu od preventistu nehod...... opravdu me to udivilo...... necekal jsem takovou vysi

jinak nemam problema :D

 

edit: za cenu tech papiru, jsi ode mne mohl mit ultratenke a nesajici A4 papiry.... a i dalsi kancelarske potreby, jen kdybych to vedel :D a byl v te dobe zamestnan.... nicmene me to vede k tomu kde mam dale pracovat :) a kde pomoci :)

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, ty A4 jsou kladivkové papíry na čísla, to neni klasika 80g ;) UAMK neni levna vec, ale myslim ze kdyz to presvedci byť jednoho cloveka ze se ma uvazovat a zachrani mu to zivot, stoji to za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, obyč A4, obálky, fólie, barevné papíry, apod. jsme pochopitelně zajistli zdarma. Tohle bohužel neumíme a nebylo by zrovna praktické tady vypisovat poptávku, kdo zajistí nejlevněji tvrdé hladké papíry, které prolezou tiskárnou...

 

ÚAMK je opravdu šílená cena, ale to jejich auto také něco stojí, k tomu dva chlapy, doprava,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerikam ani slovo proti UAMK, i kdyby to stalo vice, tak to za to proste stoji a bylo to super :)

Ohledne tech papiru me prave napadlo, ze navrhnu ve vedeni, ze club zaregistruji u Papery, kde jsem pracoval. Jako ICO bychom mohli na takove nakupy dostat slevu 20%, coz koresponduje s tim, ze bych chtel celkove vice pomoci organizatorum pri poradani. Nemyslim tim diktovat co a kde, ale dat mu doporuceni tohle tam, tohle tady, apod.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...