Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stěrače


Milan+

Recommended Posts

Tak se mi potkaly stěrače,byl jsem v přesvědčení,že díky volným ramenkům,koupil jsem nové,přijatelná cena v kelly,namontuju a znova to samé,jen mírněji.

Tak vše překontrolovat a ejhle,vyběhané čepy na ramenech,tak jedno na rozborku zjištěna velká vůle v čepech na odklopení. Zanýtovaný čep opotřeben z pr.6 na 5,72 a vložka v rameni z pr.6 na šišku až na 6,6mm. Na foto již vyndána. Tak na konci ramének značný rozdíl v chodu.

Tak zítra zkusím vytočit vše nové z nerezu s minimální vůli a uvidíme.

post-26723-0-96653100-1435180055_thumb.j

post-26723-0-44962700-1435180070_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, zrejme napriklad na aute, co jsme na podzim koupil bylo udajne meneno prepakovani steracu... 

 

Hele, kdyz uz jsme u toho... kam jit pro sterace, treba tyhle http://www.hitautodily.cz/Sada-steracu-BOSCH-Aerotwin-Retrofit-650-650-mm-sada-AR657S-3397009777-d412.htm v praze? Potrebuju s tryskou ostrikovace, zjistil jsem, ze raminka, co tam mam nasazeny maj trysky prichyceny elektrikarskou stahovackouo, spojlery taky a nestira to nejlepe... Ale dlouhy sterace s tryskou nikco moc nema, pripadne za nemsyslny ceny a objednavat si je postou zatim moc nechci... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, zrejme napriklad na aute, co jsme na podzim koupil bylo udajne meneno prepakovani steracu... 

 

Hele, kdyz uz jsme u toho... kam jit pro sterace, treba tyhle http://www.hitautodily.cz/Sada-steracu-BOSCH-Aerotwin-Retrofit-650-650-mm-sada-AR657S-3397009777-d412.htm v praze? Potrebuju s tryskou ostrikovace, zjistil jsem, ze raminka, co tam mam nasazeny maj trysky prichyceny elektrikarskou stahovackouo, spojlery taky a nestira to nejlepe... Ale dlouhy sterace s tryskou nikco moc nema, pripadne za nemsyslny ceny a objednavat si je postou zatim moc nechci... 

Za tuhle cenu + poštovný je to dobrá cena, Např. v Kellyně za ně dáš skoro 1200,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, zrejme napriklad na aute, co jsme na podzim koupil bylo udajne meneno prepakovani steracu... 

 

Hele, kdyz uz jsme u toho... kam jit pro sterace, treba tyhle http://www.hitautodily.cz/Sada-steracu-BOSCH-Aerotwin-Retrofit-650-650-mm-sada-AR657S-3397009777-d412.htm v praze? Potrebuju s tryskou ostrikovace, zjistil jsem, ze raminka, co tam mam nasazeny maj trysky prichyceny elektrikarskou stahovackouo, spojlery taky a nestira to nejlepe... Ale dlouhy sterace s tryskou nikco moc nema, pripadne za nemsyslny ceny a objednavat si je postou zatim moc nechci...

V kellyne Bosche s tryskou za 480kc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V kellyne Bosche s tryskou za 480kc

Kde? Hledal jsem sadu pod C8 a tam jsem je nenašel. Jestli myslíš tohle, tak to vypadá, že je jen jeden stěrač: http://autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBpzY/uwUPbN+8f9TwBPWwDlBEmlyZdkdTR91xlTemTJRUcvuDvkiTP9UjxzoH22z6pvW5lmdRs67TvcOc4BNi5+0unB0qtsJvnUe/5uwGW59umnod4eRId6XqMkwVKAEVk4RBovg8KWinGM5ThKD9l9p6B060w3qhozp6RbHCIV9UswXGClXoBHMpVArQuvonlwx55W0G3xguGAM3wGHHLz3xCrbPVDMiSpNvqirnLkyX

 

To na tom odkazu výš jsou oproti Kelyně za hubičku (740,- i s poštovným)

Upraveno uživatelem wyziv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde? Hledal jsem sadu pod C8 a tam jsem je nenašel. Jestli myslíš tohle, tak to vypadá, že je jen jeden stěrač: http://autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBpzY/uwUPbN+8f9TwBPWwDlBEmlyZdkdTR91xlTemTJRUcvuDvkiTP9UjxzoH22z6pvW5lmdRs67TvcOc4BNi5+0unB0qtsJvnUe/5uwGW59umnod4eRId6XqMkwVKAEVk4RBovg8KWinGM5ThKD9l9p6B060w3qhozp6RbHCIV9UswXGClXoBHMpVArQuvonlwx55W0G3xguGAM3wGHHLz3xCrbPVDMiSpNvqirnLkyX

 

To na tom odkazu výš jsou oproti Kelyně za hubičku (740,- i s poštovným)

To je třebas i jedna z výhod členství.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem je objednal, dosly.... hadicka k trysce je potreba delsi oproti originalni ale prodlouzeni je prilozeo v krabicce.

 

Uvidime, jak se osvedci pri desti a jak to ovlivni chovani destoveho senzoru, zatim si stiral spis porad nez prerusovane... Pri vymene jsem poradn eumyl predni sklo zvencku i zevnitr (teda ma snad kilometr ctverecni a dosahnout na spodni hranu zevnitr je docela problem i pri my vejsce a dlouhych rukou)... tak jsem zvedavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Já jsem udělal takový tuning, koupil jsem stěrače flat a na ně přilepil ostřikovače, vzhledem k tomu, že se mi jeden rozlomil na ramínku tak jsem koupil nové něco jako na octavii mlha a připevnil na mřížku před okno. Doladím a myslím že budou ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Nemáte někdo zkušenost s ostřikovačem oken. Nejdříve mi asi dvakrát za čas praskla pojistka, vzhledem k mrazům jsem to připisoval zamrznuté vodě v motorku, pojistka vyměněna, nalitá nemrzka. Dnes opět ostřikovače nejdou, stěrače při sepnutí ostřikovače ano, pojistka OK. už jednou jsem měl motorek venku kvůli pístku s gumičkami. Pojistka nyní OK ostřikovače nic. Ještě jsem to nerozebral potřebuji k nádobce a zkusit motorek. jen jestli máte někdo jiné zkušenosti s tímto problémem a jeho řešení. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozri vodice,asi sa predrali a skratuju.

Chod na prazdno,chvilu nevadi.

Jaké vodiče a kde máš na mysli, ostřikovače světel fungují, pojistka je nyní OK i u ostřikovače okna, ale čerpadlo nejde. Zítra ti půjdu zase rozhodit. Spíše mi jde o to co by to mohlo být když bude OK:

Upraveno uživatelem Semir103
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...