Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 2.0 16v le mans


nawry

Recommended Posts

Dnes jsem  našel limitovanou edici peugeot 306 le mans, takze dalsi prirustek do rodiny peugeotaku:D v poradi uz 5ty chce za nej 30 tisic ma najeto 126 tisic nikde neni orezly podlaha zdrava:) to je zaklad, je to dovoz ze svicarska a v jihlave tim padem uz budou dve :D

Upraveno uživatelem nawry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle jsem koukal s trochu i váhal. Odradily mě neoriginality. Hlavně to nikde nemá emblémy Le Mans a mělo by to mít i pořadové číslo, to asi taky není. :( Z toho mi plyne, že to někdo stříkal. Ty emblémy bude asi problém sehnat :(

 

Ale tohle je auták, který patří do širokého okruhu těch, které bych chtěl doma mít. Však jich bylo vyrobeno jenom 400 kusů. 

 

Pokud jde o kola, dal bych tam jedině kola S16 ... nic jiného tam podle mě nepatří, ale to je každého věc. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si ji dneska dovezl je to serie 071 bohužel byla napadena domácím kutilem a tunerem takže místo výřivého sání je tam sání z 405 mi16 a před škrtící klabkou je plastová odpadová roura a šíleně zbastlený podtlaky, dál je tam laďák jako kráva a duní už i na volnoběh. Teď jsem s tím jel po dálnici a škeble mě bolí jako prase :D takže pujde nejspíš pryč. Takže jakej je můj plán? Udělat rozvody pač jsem zjistil že byl měněm jenom řemen, z toho jsem se fakt naježil, :D dál svíčky, zpět výřivé sání (pokud by jste měl někdo jedno navíc dejte vědět), nové svíčky bůch ví jak dlouho tam sou, :D ole,j všechny filtry, origo výfuk a to zatím bude stačit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam origo sani vcetne novych podtlakovych membran ale bohuzel motor uz neni ve sve kondici komprese neni nejlepsi takze to nejede jak bych chtel ale jede to relativne hezky od nejakych 3tis az do 7tis jeden cas jsem resil propad vykonu ve 4tis a vyresil jsem to odpojeniom lambda sondy a resetovani RJ pric KAT origo stredak a vzadu Remus tlumic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...