Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Volby 2015-2018 - hlasování


Péťa

Recommended Posts

Tak oni to jsou čechy spíše západní. :D Klatovsko a Šumava. ;)

Radime, jestli budete u Klatov, tak jed smer Bezdekov a tam je country saloon Beňovy, jidlo drazsi, ale vyplati si tam dat poradnou flakotu. Vyzkouseny licka, flank steak, t-bone steak, a v podstate vsechny dalsi k veceri. Pokud byste byli na obed, tak se kolem 250 na osobu luxusne najis velkou flakotou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radime, jestli budete u Klatov, tak jed smer Bezdekov a tam je country saloon Beňovy, jidlo drazsi, ale vyplati si tam dat poradnou flakotu. Vyzkouseny licka, flank steak, t-bone steak, a v podstate vsechny dalsi k veceri. Pokud byste byli na obed, tak se kolem 250 na osobu luxusne najis velkou flakotou :D

 

Přesně tak, nejlepší jídlo v celých Klatovech se sežene právě tam.

 

A v právě zmíněným Bezděkově otevřeli nedávno pivovar a pivo je tam hodně slušný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vis Medo, Stevie je prirodni cukr, ktery je pro diabetiky temer bez nasledku narozdil od ruznych umelych sracek. Osobne mi to chutna vic nez hnusny cukr z repky. Kdyz uz musim cukr, tak jedine trtinovej.

No a je to uplne stejny, jako kdybys me dal kafe s cukrem, a nejlepe jeste redeny s mlikem nebo smetanou. To uz ani neni kafe a klidne to pak muze byt odvar z bukvic. To uz pak ani nema chut kavy..... Takze pokud si chces vychutnat kafe a caj, tak bez cukru, sladidel, smetany a mlika...... :)

 

Edit: snad se neurazis, kdyz ti napisu, ze si osobne myslim, na zaklade tveho jidelnicku, ze jsi diabetik cekatel :(

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ačkoli jsem byl ten nejkrutopřísnější, který nechtěl ani naznačovat během průběhu voleb, dnes ráno se to ve mě zlomilo a rozhodl jsem se o jedno (mé) prohlášení:

 

 

Neznám přesný počet řádných členů klubu, to budeme přesně zjišťovat až k 21.6. 23:59, ale během hlasování o podpoře eltona bylo k 9. červnu 2015 na klubu celkem 336 ŘČ (http://www.peugeot-club.com/topic/100725-prosba-o-podporu/?p=1676953).

 

Stanovy klubu nám určují minimální účast ve volbách 25%.

 

K současné chvíli se k takové volební účasti ani zdaleka nepřibližujeme :(

 

Proto prosím všechny řádné členy klubu, nevykašlete se na letošní volby, pošlete svůj hlas. Vybírat máme z čeho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...