Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Windows 10


Hafity

Recommended Posts

Všichni, tedy skoro všichni frfňaj. U každého nového ať je to OS nebo třeba Zoner. Je to o tom, že je člověk naučený určité věci dělat automaticky a proto mu přijde složité a nepřívětivé když je zpočátku musí dělat jinak, ale pak si časem zvykne. Takže hlavu vzhůru a pevné nervy.

A nejlepší jsou hlášky kámošů co servisují počítače, jak je to děsně štve a podobně. U nás jsme rádi a vítáme každého kdo si s tím neví rady. :D

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni, tedy skoro všichni frfňaj...... 

Máš pravdu - do jisté míry - stačí si vzpomenout na přechod na naše nové fórum. Taky to byl docela boj, někdo to vzal hned, někdo s hromadou poznámek a výhrad a našli se i takoví co odešli. 

Já to vidím tak, že to nové by mělo přinést i něco lepšího a kvalitnějšího. Tady zatím vidím především jen snahu o to, jak se uživatelům dostat "pod kůži" - k citlivým datům. Dá se to samozřejmě ovlivnit (omezit nebo zcela zakázat), ale kolik běžných uživatelů ví jak?

A co se týká té kvality? Co lepšího je na tom, že je prakticky odstraněná zpětná kompatibilita a hromada staršího SW pod W10 nejde provozovat ba ani spustit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A nejlepší jsou hlášky kámošů co servisují počítače, jak je to děsně štve a podobně. U nás jsme rádi a vítáme každého kdo si s tím neví rady. :D

 

 

Tak nikde jsem nepsal,že si kámoš stěžuje.Jen,že teď za ním chodí enormní množství lidí s problémem samoinstalace W10.Jinak je mu to samozřejmě jedno a má výdělek,ale každému na koho minulý týden narazil v hospodě a komu se stará o comp,což jsou u nás na vsi,skoro všichni :D  hlásil,ať se neděsí,kdyby naběhla instalace W10 a přidal radu,jak tomu zamezit.Oni mu to pak stejně přinesou,nebo ho povolají k sobě domů,páč velká většina zná jen tlačítko ON/OFF,ví jak přehrát film a zapnout net :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic ve zlém MotoMoto, novinek je tam celkem dost, ale co dobrého?? A k aplikaci "Začínáme"? Každý výrobce předvádí jen to co je pro něho "+". Na negativa přijdeš až je pozdě. V současné době bych W10 přirovnal k W-ME což byl totální propadák. MS se poučil a jde na to jinak. Otázka zní " V čí prospěch ". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to věc pohledu, já jsem spokojený a stále nacházím pozitivní věci, které předchozí verze neměly. Ale zajímali by mě ty negativní o kterých stále mluvíš. Zkus říct něco konkrétního. Nejen takové ty řeči že něco někde při něčem nefunguje.

Pozitiva třeba virtuální plochy, dva módy provozu, rychlost zapnutí.

A teď ty.

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím zrychlením, jak jsem zmínil výše, to také není úplně 100%.... Troufám si odhadnout, že start trvá o poznání déle.... Napřed jednobarevné okénko, pod kterým se točí Venušinky, pak smutnej Kyklop a teprve potom vyskočí to co tam má být.... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...