Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klimatizacia zapina-vypina a pri tom aj mierne cuka


fatra

Recommended Posts

Ano aj ja som preto kupil to auto lebo nie som az tak narocny na rozne hluposti a ostatne veci mi vobec nevadily ani ta klima ze vezme x koni ale prave to cukanie a jazda s klimou v meste mi vadilo bolo to pre mna hrozne! Mne toto velmi vadilo! A druha vec ten druhy start za studena auto cuka ako svina kim sa nezohrial a takto jazdit s novym autom po dedine alebo po meste a kazdy pozeral ze co je s autom tak na to uz vobec sa neda zvyknut!  Do servisu zbytocne ides nevyriesis nic! Ja som 5 krat bol v servise kvoli tumu a zbytocne, takze nakoniec ma uz nebavilo riesit to co sa ani neda riesit. Ja uz okolo toho mam dost prestudovane aj na ruskom,ukrajinskom,rumunskom fore tam tiez vela ludi stazuje na tieto veci +aj na ostatne. Plus aj servisy na slovensku som zavolal vela.Takze ja len kvoli tymto dvom veciam som sa rozhodol predat! Ale ak tebe to az tak nevadi tak to ani neries! Auto je takto urobene kvoli cene a stym sa neda robit nic len zvyknut kto vie alebo predat! Kazdy sa rozhodne sam co mu vadi a co nie a to potom ci prijme alebo nie! A to uz ani nechcem vediet co bude po 100.000km. Ale co uz viem na 100% ze francuzke auto na dvor nikdy viac!

Upraveno uživatelem fatra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mě jenom fascinuje,jak dokáží lidi mávnout rukou nad problémem u auta za 250 a víš,ale mě budou triko za 200Kč reklamovat kvůli špatné niťi.Jako moje příspevky,které dost lidí odsuzovalo jako neopodstatněné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ivopav, ved predsa na predchadzajucej strane si pisal, ze sa to rovnako chovalo na tvojej byvalej 1.2, na pozicanej 1.6 a aj sucasnom fluence a hovoris, ze je to normalne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém nie je, že klíma berie dajme tomu tých 7 koní ale to že keď ideš s ľahkou nohou nemáš 115 koní ale možno tak 30. Neviem presne koľko ale proste 115 je max a to pri ľahkej nohe nemáš určite ani polovicu asi a tam už je ten pomer cítiť a to sa ani nemusíme baviť o krútiacom momente. Keby všetci nakladáme 4000-5000 otáčok na klímu by si nikto ani nespomenul. Ale to je pri každom aute. Myslím si, že človek si musí ujasniť priority. Buď chce jazdiť za málo a občas bude cítiť klímu alebo pôjde svižnejšie a klímu si ani nevšimne. Inak k chybám 301 by som povedal za seba, že pri hdi zatiaľ žiadne chyby nebadám a to som si práve myslel že vti na tom bude lepšie. Tak snáď to vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ivopav, ved predsa na predchadzajucej strane si pisal, ze sa to rovnako chovalo na tvojej byvalej 1.2, na pozicanej 1.6 a aj sucasnom fluence a hovoris, ze je to normalne...

 

Jasně to máš pravdu,nemyslel jsem to konkrétně jen na tu klimatizaci,ale všeobecně.Nejspíš to bude tím,že automobilky jsou takový kolos,že asi semele vše a není asi moc co jsou ochotní se nějak bránit.Jen abych byl objektivní,27000km na renaultu a už se mi ozval předsuvník.Toto je asi 10.roků starý problém na motoru,který se pořád neodstarnil.Když jsem dojel ještě měsíc v záruce do servisu tak mi řekly nic nového a teprve až dají vin do systému tak se dozví zda budu něco plati,nebo nic a nebo vše.Takže za mě doplatím auto a půjde z domu.Když nový vůz tak na operativní leasing,nepotřebuji nutně vlastnit auto,raději co 3.roky půjde z domu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...