Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Plastový kryt zadní nápravy--sundat,nebo nechat?


ozzy56

Recommended Posts

zdravím, novější pežoty mají zadní nápravu oplastovanou krytem, myslím si, že se po nějaké době bude držet v plastu mokré bláto a to nebude pro samotnou nápravu moc vhodné :myslim

 

nebylo by lepší ten plast sundat? co myslíte? :)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozzy56

Myslíš si, že jsme vždy chytřejší než konstruktéři kteří to vymyslí? :myslim . Dnešní auto je spotřební věc a prvnímu majiteli to na 100% vydrží. Další majitel již automobilky moc nezajímá. Já bych to tam nechal a čas od času jen kontrola pro jistotu. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu nejde o chytrost, někdy i konstruktér vymyslí cipovinu, že člověk žasne, zvláště u francouzů,že...,ale máš pravdu--jsem první majitel a v podstatě mě to zajímat nemusí, mi ta náprava vydrží určitě ;)

 

zajímá mě ale, co na to napíše více lidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní auto je spotřební věc a prvnímu majiteli to na 100% vydrží. Další majitel již automobilky moc nezajímá.

----------------------na to není co říct,svatá pravda------------------------------

 

éra obyčejných aut je pryč,stará provedení krytů ,třeba kotoučových brzd a brzdičů ,proti bordelu -na některých autech je už i 30 let  drží ,dnes se šetří a odlehčuje ,auta plná kur...ek,prostě jako mobil....spotřebák .

Tomu odpovídá naprosto odfláklá technologie všech frantíků a jejich zadků v ruku v ruce s životností a drahou opravou proti špičkové technologii motorizace .Ten plast tam těch 10-12 let sloužit bude ,i bordel se na něm bude časem držet jako na všem v závětří.To už je na majiteli ,co s tím bude nebo nebude dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...