Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mravenci jak se jich zbavit jednou provzdy?


Charlie 1

Recommended Posts

Ahoj tento rok mám problém s mravenci jsou všude...na zamkovce v dlažbě,v záhonech a nemůžu se jich zbavit par zaručených rad jsem praktikoval ,ale bez většího úspěchu,přesunuli se o kousek dal,

Poprosil bych o radu Vas co mate vyzkousene a funguje Vám.

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

faratox turbo alebo inak faratox plus

 

pozerova navnada, normalne sa kupit nedalo, pouzivaju ju firmy co robia dezinsekciu. budu vediet o co ide.

uz to vraj ma iny nazov, kvoli nariadeniam EU. uz sa to da tusim objednat u roznych firiem. :super

 

nieco som nasiel, skus ich kontaktovat ;)

http://www.farao-vm.cz/index.php?goto=farao_otazky&page=4&otazka=166

Upraveno uživatelem Marcel00
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jich mel na chalupě hafo,dokonce jednoho času už i šest pulek,jelikož jsem kdysi dělal o autech,tam mám ještě trochu zásoby,od potahovanyho tmele tUzidla prebejvala tak jsem to jednou zkusil,našel jsem jejich velkou noru a tam je jim posla jednu dávku toho cervenyho tuzidla,nebudeš věřit ale víc jak polovic a už nevylezla a tak od ty doby pouzivamto dlento

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jich mel na chalupě hafo,dokonce jednoho času už i šest pulek,jelikož jsem kdysi dělal o autech,tam mám ještě trochu zásoby,od potahovanyho tmele tUzidla prebejvala tak jsem to jednou zkusil,našel jsem jejich velkou noru a tam je jim posla jednu dávku toho cervenyho tuzidla,nebudeš věřit ale víc jak polovic a už nevylezla a tak od ty doby pouzivamto dlento

Vendi--bez urážky :) , rozumíš tomu cos napsal?

 

jinak pokud máte faraony (druh mravenců) v bytě, pomůže jen desinfekce v CELEM BARAKU, jednou jsem to zažil a nikdy více :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jich mel na chalupě hafo,dokonce jednoho času už i šest pulek,jelikož jsem kdysi dělal o autech,tam mám ještě trochu zásoby,od potahovanyho tmele tUzidla prebejvala tak jsem to jednou zkusil,našel jsem jejich velkou noru a tam je jim posla jednu dávku toho cervenyho tuzidla,nebudeš věřit ale víc jak polovic a už nevylezla a tak od ty doby pouzivamto dlento

Když jsi psal tento příspěvek, tak jsi byl tak ospalý nebo ožralý? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zámkovce či jiné dlažbě spolehlivě pomůže nafta (benzín taky funguje, ale moc rychle se odpařuje), v trávníku na zahradě mi pomohl přípravek ATAK (Agro Bio Olomouc) nejúčinnější je rozpuštěný ve vodě, místo výskytu odkrýt a prolít. Trávníku to neuškodí a přestěhovat se nestihnou. A když se mi začali procházet doma po kuchyňské lince, tak pomohl LAFAREX. Zmizeli za cca týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem se díval na pořad POLOPATĚ a kromě známých věcí jako ja skořice, hřebíček, zubní pasta, tak existuje nějaký přípravek (název neřekla) který se nasype na dlažbu a mravenci si ho donesou do hnízda na vyhubíje to. Jde to taky rozpustit ve vodě a polít tím dlažba nebo trávník. Ničemu jinému to neuškodí jen mravencům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BioKill a je klid, venku to pravda bude chtít častěji zopakovat ale funguje to dlouhodobě, takže když to nesplachne déšť tak to chvili vydrží - http://www.spokojenypes.cz/spreje-proti-klistatum-a-blecham/bio-kill-1000ml-pouze-na-prostredi-bez-rozprasovace?id=74030

 

A nebo Biotoll . http://www.vmd-drogerie.cz/biotoll-prasek-pr-mravencum-300g-8414/    je v prášku a i jako postřik,

 

obojí mame vyzkoušeno a funguje to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...