Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový partner klubu - BestDrive (dříve servisy Barum)


MilanF1

Recommended Posts

Vážení členové, 

 

podařilo se mi dojednat slevy u firmy BestDrive. Mají více než 60 poboček po celé ČR. Tudíž každý si svůj servis BestDrive najde. 

 

BestDrive neprovádí jen výměnu pneumatik, ale komplexní servis. Pro nás klubáky bude krom přezouvání zajímavý například servis a plnění klimatizace, geometrie a také výměna olejů, brzd, výfuků, čelních oken a další (dle konkrétního servisu).

 

Jsou nám poskytovány slevy v různé výši a mění se dle probíhajících akcí. Aktuálně jsou slevy na pneumatiky od 30 do 50%. I na práci jsou slevy, pneuservis 20% a autoservis 10%.

Konkrétní slevy (částky po slevě) Vám sdělí na každé pobočce BestDrive.

 

Jak uplatnit slevy?

Je to velmi podobné jako u Auto Kelly. Zboží/služby zle vyzvednout jen osobně na pobočce a platba pouze v hotovosti/kartou na místě. Nikoliv na dodací list. Na faktuře bude vždy jako odběratel uveden Peugeot-Club. 

Každý člen se prokáže naší členskou kartou, bez ní nelze uplatnit slevu. Objednávky lze mnoha způsoby: Osobně na pobočce, telefonicky, e-mailem. Objednávky přes e-shop nejsou možné! 

 

Slevy lze uplatnit v síti servisů ContiTradeServiceshttp://www.bestdrive.cz/pobocky/seznam-cts.html

U ostatní servisů (franchisa) není možné využít našich slev - pokud by někdo k franchise chtěl zajet a mít alespon nějakou slevu na klub, kontaktujte mě, zařídím to.

 

Pokud naše spolupráce bude úspěšná, bude možné dosáhnout lepších cen. Ale to nyní záleží primárně na Vás, na členech.

 

BestDrive nenabízí žádný bonusový program, kde by se například za obrat sbíraly body. Toto je nahrazeno případnou (nenárokovatelnou) slevou/poukazem apod. přímo při odběru zboží/služby. Tudíž tento bonus obdrží přímo člen, který na pobočce utratí peníze.

 

Za určitých podmínek lze dosáhnout na zajímavé ceny pneumatik, v tomto případě mě kontaktujte a zjistím možnosti.

 

Věřím, že našeho partnera brzy navštívíte a rozjedeme aktivní spolupráci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Nastaly změny při spolupráci s BestDrive. Již tu byl od Vás zájem o využití služeb, ale slevy pro nás nebyly tolik zajímavé, proto jsem vyjednal novou smlouvu, kde už by ceny měly stát za návštěvu. 

 

Bohužel to s sebou nese nutnost navštěvovat jenom síť ContiTrade Services. http://www.bestdrive.cz/pobocky/seznam-cts.html

Poboček po celé ČR je více než 60, věříme, že to nebude tak zásadní problém. U franchisa nebude možné využít takových slev.

 

Vše ostatní zůstává stejné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O datum nejde. V květnu jsem dohodl spolupráci, která se zdála být OK, ale bohužel hned první zájemce o služby byl zklamán slevami pro nás (trh s pneumatikami je hodně konkurenční). V minulém týdnu jsem jednal s obchoďákem, co s tím udělat a v pátek jsem dostal novou smlouvu. 

 

Já bych to sem ani nepsal (přesné slevy výše neuvádím, tudíž to na první pohled není vidět), ale došlo k zásadní změně, že našich slev nebude možné uplatnit u franchisy. Například na Vysočině jsou pouze 3 pobočky ContiTrade Services a franchisa je tu zastoupena hned 8 firmami. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nikde ceny nemají zveřejněné (aby se dala odečíst naše slevy), ideálně tam zavolat a zeptat se. Případně mohu zjistit cenu já. 

 

Na běžný servis klimatizace právě probíhá akce: http://www.peugeot-club.com/topic/100553-aktualni-akce-bestdrive/

 

Ohledně cen pneumatik budu sloužit příští týden, čekám na nový přístup do skladu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 3 týdny později...
  • O 11 měsíců později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...