Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nový expert - blinkry


ondra

Recommended Posts

ahojte...

tak po 3 měsících a 3 týdnech je nový expert doma... Hurá.  Bylo to dlouhé čekání.

post-4-0-57672200-1432559537_thumb.jpg

 

Auto super, jezdí super, jen mě mrzí jedna věc - u blinkrů není aktivován (nebo to auto nepodporuje) - tripling (3x zablikání blinkru). Řešil jste to někdo z majitelů? Je to jediná blbůstka, která mi vadí...

 

A co mě překvapilo, tak nádrž.. i když byla prázdná (dioda blikala jak divá), tak jsem tam narval jen 70 litrů nafty. A při druhém tankování, kdy byla ručička pod 1/4 nádrže, jsem tam dostal jen 50 litrů... Že by nádrž byla jen na cca 70 litrů? :-) (btw. díky tomu druhému tankování mi vyšla spotřeba u nového auta 8,3l/100, to se mi líbí)...

Upraveno uživatelem ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpověď prodejce  - prověřeno, u Experta toto nelze nastavit v diagnostice.

Obsah nádrže je podle papíru 80l, jen mě právě překvapilo, že tam dostanu 70litrů a víc ne. Prý tam už 5 litrů bylo (v rámci předprodejní přípravy auta). Ale holt, je to peugeot a některým věcem se nemá člověk divit :-)

Upraveno uživatelem ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Pred tydnem jsem absolvoval cestu Chorvatsko a zpet. Jel jsem tak rychle, jak to znacky rychlosti dovolovaly (v maximalnich limitech [emoji4]) - spotreba plne nalozeneho Experta (plus 200kg elektricky vozik dcery) byla 8,4l/100km. Motor je naprosty tahoun, tech 120kW se nezadychalo v zadnem stoupani. A vzduchove odpruzeni, to je naprosta parada, tak pohodovou jizdu po dalnicich jsem uz dlouho nezazil.

Upraveno uživatelem honekr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...