Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kabát Open Air - 28. 5. 2015 - Brno


odee

Recommended Posts

mackam se na vstupu, na hajzlech, na vystupu a nechtej videt jak to vypada v Praze, kdyz se ten dav vali domu a nejsou navysene spoje, takze opravdu nejde jen o mackani na tribune..... takze asi tak...... Byl jsem v O2 arene a stacilo mi, ze na dalsi jakykoli koncert si necham zase na dlouho zajit chut :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch a wojtěch

Chlapci ač nerad tak s váma musím souhlasit.  ;)  Na tu nekonečnou frontu u vstupu a neskutečně zacpané město po skončení jsem úplně zapomněl :( Cesta běžně trvající pár minut trvala víc než hodinu a to pro nás manželka kámoše přijela až pomalu ke stadionu. Jak se to správně říká. Na to špatné se rychle zapomene a to pěkné v hlavě zůstane. :aut 

Nasadili jste mi brouka do hlavy. Mám to celé znova absolvovat? :myslim  :myslim  :myslim   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja driv chodil pomerne casto na ruzny akce, treba carodejnice u nas na chvalech proste byly vzdy super. Ale jak starnu, tak mi vadi stat frontu na vstupu, zaplatit 50, pak cekat 30 minut na pivo a 25 minut na zachod, ktery se jeste plati. Zazitek to byl vzdy, ale proste uz me vadi nekde stat jako kokos, nebo se pak proste mackat :D, ale poslechnout si to pojedu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže 3 příznivci, to by ještě šlo...

 

Sorry, chtěl jsem ti dát mínus... :) ale ukliknul jsem se

 

Nechápu tu popularitu Kabátů, přijde mi to jako pokleslá zábavová kapela hodící se do kulturáku

Neříkám, že mi toto u alba "Má ji motorovou" neimponovalo, ale to mi bylo 12 let a vše o šoustání a chlastání mě začalo tuze zajímat :D Ale dnes? Je to čím dál tím horší... Prakticky od Země plná trpaslíků je to komerční poprock, který mi do rádia nesmí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak samozrejme se kapela vyviji a jde vic do mainstreamu, jde o prachy, takze to chapu. Taky jsem priznivce starych kabatu a ta moderna mi az na par vyjimek taky nejde pod nos, ale ruku na srdce, nehrajou jen novy pisne, oni moc dobre vedi, jaky pisne chtej lidi slyset. A presne z tohoto duvodu jsem opravdu rad, ze uz neni kapela Queen a Freddy Mercury. Vim jiste, ze kdyby zil, tak by ta kapela jeste hrala. Ale otazkou je co, kam by se v dnesni dobe zaradila :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně z důvodů výše uvedených většinou podobné akce nevyhledávám, ale Kabáty (zvlášť starší produkci) mám docela rád a navíc to bylo veliké přání moji drahé polovičky, tak jsem jí dal lístky k Vánocům a musím uznat, že sem rád. Jelikož jsem si opět potvrdil, že není potřeba měnit stanovisko ohledně podobných akcí a zároveň, když pominu haldy lidí, haldy ožralů, křeče v nohách, mačkání a čekání, jsem si užil super zážitek, protože některé songy, které mám rád, tady zněly ještě o několik levelů líp, než sem je kdy slyšel. Jinak musím uznat, že na to, kolik tam bylo národa, sem čekal, že příjezd i odjezd budou podstatně větším problémem, cesta tam byla s minimálními prostoji, parkovali sme přímo v areálu, defakto nejdelší čekání byla asi čtvrthodina při vstupu do zóny u podia a pak taky asi 20t minutový prostoj mezi předkapelou a Kabátama. Cesta ven byla relativně vpohodě, cca 10 minut areálem (300m kličkování mezi ožralýma hovada) a za dalších 10 minut už sme byli v shopingparku v tescu pro něco na zub. Celkově jsem spokojen a příště můžu zůstat vklidu doma a jsem vklidu, že o nic světobornýho nepřijdu:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě napadlo, že mě totálně překvapila celková organizace, kdy člověk, kterej by tam přijel autem, zaplatil kilo za parking, mohl stát u brány do zóny "u podia" a užil by si, za cenu parkovnýho, koncert takřka stejně se mnou, kterej sem dal za lístek přes 600.. jen by na podium viděl z úhlu a byl by cca o 50 metrů dál než já (to sme byly cca ve středu toho kotle lidí)...

Upraveno uživatelem odee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...