Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Den otevřených dveří TPCA - minisraz Kolín


skuci

Recommended Posts

taky diky, bylo to super. MJ Sytice jsem si vsiml na posledni chvili ale rikal jsem si ze mam asi vidiny, ze stejne jeste stoji ve fronte :D

Nakonec jsme to jeste s Neonem a Tomem poladili na Jahodnici a zhodnotili exkurzi...... ted jsem dorazil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže lehké shrnutí....

 

ač přes ranní fotku fronty jsem byl lehce rozladěn, po telefonátu cca ve 12:58 kde jsem, že účastníci exkurze nemůžou nikde zaparkovat že je full parkoviště jsem si řikal a sakra :D

Naštěstí krásný úsek parkoviště a 6 míst vedle sebe jsme obsadili do posledního centimetru. Fronta naštěstí nebyla tak velká a všichni jsme hned v první vlně vkročili do areálu TPCA. Díky Lukášovi jsme měli možnost se o TPCA dozvědět více informací a tak to nebylo jen obyčejné procházení výrobní halou. Lehce přes hodinku skrze celé TPCA uběhlo hodně rychle. Krátké shlédnutí venkovních atrakcí, nějaký těch aut, něco málo do žaludku a upalovat směr k domovu...

 

Takže tímto děkuji všem co dorazili na takový minisrázek a jsem rád, že jsem možná skoro po roce viděl pár známejch tváří :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...