Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 anténa, rádio šumí


Cpt._Redeemer

Recommended Posts

Dobrý den

Neustále mi dost šumí rádio, chtěl bych poradit co s tím.

Vyměnil jsem anténu na střeše 2x. Kabel od antény k radiu taky 2x, radio Sencor a radio Pioneer.

Celkově se řiká, že Sencor jsou sračky, tak jsem si pořídil radio od Pioneer. Je to o něco lepší. Furt to ale šumí.

Když vyndám rádio z kaslíku, tak to hraje zas o trochu lip.

Když jsem natahoval antení kabel a pustil rádio, tak v momentě, když jsem přejel rukou nad přihrádkou spolujezdce tak to šumělo víc.

 

Když tam byl originál, tak hrál krásně, pak jsem auto koupil od souseda, ale to mu tam jeho kámoš dával jinou antenu. Od te doby to šumělo. Tak ji vyměnil za originál z 406. Pak i kabel a rádio. Už to hraje daleko lěpe, ale furt to místama dost šumí.

 

Nevíte co by to mohlo rušit? Někde to hraje čistě někde zase hrozně.

 

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

anténa je slušně zařízlá ve střeše, ale nevím, kde ukostřím rádio. To by mělo být ukostřené přes přívodní kabely ne? Nebo bych ho měl ukostřit ještě zvlášt nějakým kabelem?

 

EDIT: No a nevim tedy jak ho ukostřit. Nejspíš ten kovový obal rádia že? Určitě tam bude někde nějaký zavit, tak tam dát šroub s kabelem a ten druhy konec flaknout někam na něco kovového v aute, co by mohlo byt spojene s kastlí. Je to tak?

Upraveno uživatelem Cpt._Redeemer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...