Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

p 307 po vymene kurenie nestartuje


maattoo

Recommended Posts

Ahojte, menil som na P307 kurenie. Cize cela pristrojovka von a po výmene kurenia naspat. Ked som to poskladal aspon tak ze elektrika je vsade zapojena, chcel som to skusit nastartovat. Samozrejme tam je eco mod. Motor toci a nenabehne. V motere su nejake zavady typu rele zhavenie ale ta tam je dlho a este vaha, ta bola odpojena. Ale nejde my skumunikovat s pačkami pod volantom. Ked som skusil nahodit kluc, tým ze pri stlacenom tlacitku odomikania zapnut zapalovanie, a potpm 10s cakat a vypnut my naskocili na displeji dve chyby, Imobilizer a malo vody v expanzke na chladenie(ta este nieje naliata).

 

Ak ste mali niekto podobný problem alebo viete poradit vopred dakujem :)

 

Zabudol som napisat ze pri zapnuti kluca svietia parkovacky a na packz nereaguje ani stierace ani svetla.

Upraveno uživatelem maattoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, může to být pojistka,  jak píše Honza, taky vybitá baterie, zavzdušněný motor po delším stání a ještě spousta jiných věcí. Takže bych si prvně dobil baterii, napumpoval naftu a podíval se na ten problém se žhavením. Jestliže motor točí tak v imobilizéru asi problém nebude. Taky bych to nezkoušel startovat bez vody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud jsi se díval na tento konkrétní typ a je to jen na přívod paliva, tak máš určitě pravdu ale bylo to dělané  u 307 i na spínač startéru. Asi mu to transpondér v ecu nevybaví když to ukazuje chybu imo. Chtělo by to diagnostiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Raz som tiez menil kurenie na 307-packy sa mi nedali pripojit a zdiagnostikovat-a a svietili len parkovacky packy nefungovali.Bola tam chyba v pinoch na packach som pri rozoberani vitiahol aj protikus pinu ktory bol potom bez kontaktu(skus skontrolovat spoje konektorov obydva kusy co idu do seba)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...