Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Samospouštění alarmu P6P07


Kero

Recommended Posts

Zdarec kolegové z Čech i Slovenska.

Prosím o radu na téma: Samospouštění alarmu P607 2.2Hdi (2001)

Dříve jsem vlastnil VW Passat B5 1.9 Tdi a tam mi alarm spouštěl mikrospínač v pátých (kombi) dveřích.

Pežotíka mám necelé 4 měsíce a jsem z toho "celej vedle"

Prosím tedy ještě jednou o radu, co a jak si počínat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...já mívám občas stejný problém. Mělo by se jednat o čidlo hlídání vnitřního prostoru. Doporučuji vyzkoušet tak, že si vypneš hlídání vnitřního prostoru tlačítkem vedle tlačítka vypínaní ESP...nebo zamykat mechanicky klíčem ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jsešbsi jistý, že to jsou senzory?...podle manuálu je to co jsem napsal...třeba pro případ, že nechaš v autě psa :-)...ale nehádám se píšu co vím a senzory nemám ;-)

 

off topic, to fakt existuje 607 bez zadnych park. senzorov? som zil v tom, ze to mali vsetky a po facelifte aj predne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jsešbsi jistý, že to jsou senzory?...podle manuálu je to co jsem napsal...třeba pro případ, že nechaš v autě psa :-)...ale nehádám se píšu co vím a senzory nemám ;-)

Ok, díky za vysvětlení že také existuje nějaké tlačítko na vypnutí/zapnutí alarmu.

Takže by to stačilo akorát "vypnout"?

Ještě mi prosím někdo řekněte proč se občas v spouští i když se v autě a kolem něj nic nepohybuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...zkus vyonout jak jsem psal hlídání vnitřního prostoru...jinak chyba je jak jsem někde četl v tom čidle hlídání vnitřního prostoru a je někde pod lampičkou ve stropě...mě to taky zlobilo...někdy jednou za měsíc, někdy i několikrát za hodinu...pak jsem začal vypínat ten vnitřek a od té doby se to nespustilo. Teď zamykám klíčem tam, kde by ta siréna mohla někoho rušit, protože při zamčení klíčem se alarm neaktivuje vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem už presne, ale dáš dole osvetlenie vnútri nad zrkadlom, a od tých čidiel (sú dve po bokoch) idú kábliky do takej krabičky (veľkosť zapaľovača) a tá je pod tapacírom blízko diery čo ti vznikla, keď si dal dole ten kryt. Odpoj konektor, čo ide z tej krabičky niekde ďalej. Daj pozor, v strede je ešte mikrofón k telefónu. A môžeš to celé (krabičku s dvoma čidlami) vybrať a zahodiť.  :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...