Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za pomoc


Scratch

Recommended Posts

Byl bych rád, kdybychom v tomto vlákně si mohli navzájem poděkovat za pomoc, které se nám dostalo od člena fóra, klubu atd. Založil jsem to proto, aby tady ta možnost byla, a aby nevznikalo x vláken stejného charakteru. Pokud vedení chce, může název třeba nějak upravit, pozměnit :)

 

Využiju to k prvnímu poděkování, vezmu to globálně, protože jsem tu už moc dlouho, a spousta lidí mi pomohla v různých věcech. Záměrně nechci jmenovat, abych pak na někoho nezapomněl. Takže, všem co mi již pomohli, toto vlákno je i pro vás :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ti to přilepil.  Jinak když najde někdo tema s děkovačkou pošlete prosim hlašení, sloučime to s timto tematem, vim že pár děkovných temat tu mame, i když některé jsou sahodlouhé, takže tam by bylo na zvážení co sem připojit, abychom nedopadli nějak takto:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, tak díky Charliemu1 a Scratchovi, co mi posílali / vozili nejaké díly na moje auto, Ferrymu kterého jsem poznal jako prvního a který mi nezištně pomohl s rádiem a oddiemu, který mě spolehlivě taky zásobil několika díly. A HonzoviZ, u kterého jsem byl na diagnostice. A piposovi. A badisakovi za rychlé a spolehlivé služby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji Schreekovi za konzultaci pri koupi auta, Scratchovi za doporuceni sikovneho servisaka, ChouLu za diagnostiku a HonzaZ za telefonicke konzultace :) Snad jsem na nikoho nezapomnel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji Schreekovi za konzultaci pri koupi auta, Scratchovi za doporuceni sikovneho servisaka, ChouLu za diagnostiku a HonzaZ za telefonicke konzultace :) Snad jsem na nikoho nezapomnel..

 

No dobře tak ještě Pe.Tr za všechno  :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja děkuji nyni Dzavelovi za vyzvednuti a zaplaceni revmaplechu ve Zline a Almanilovi za vyzvednuti revmaplechu v Ostrave a dovoz na sraz do Liberce. Ty plechy ani nejsou na motorce a uz procestovali celou republiku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja děkuji nyni Dzavelovi za vyzvednuti a zaplaceni revmaplechu ve Zline a Almanilovi za vyzvednuti revmaplechu v Ostrave a dovoz na sraz do Liberce. Ty plechy ani nejsou na motorce a uz procestovali celou republiku :D

Ty plechy ještě pojedou jednou napříč republikou cca 300km jen ode mě na sraz :)

A já bych chtěl poděkovat dzavelovi za sedačky a shovívavost s dlouhou návratností investice; Goldince a hamplikovi za výměnu chatky na loňském srazu a Vám všem, kdo poskytujete rady a tvoříte dobrou atmosféru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož na mou prosbu o ukončení diskuze která není předmětem tohoto vlákna nikdo z diskutujících neslyšel, vlákno jsem promazal. Další příspěvky nesouvisející s poděkováním budou mazány bez předchozího varování. Děkuji za pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tento týden se u nás zastavil Ježkovi Voči a svezl nás svojí C5, ochotně nám vše ukázal a i poslouchal naše srovnávání s modrým. Je jasné, že se srovnávalo nesrovnatelné, ale ta čiplá nafta jela moc hezky a překvapivě od spoda. Zpracování auta je taky na jedničku, takže asi nebude o čem. No takže teď jen zbývá pořešit, kde na to vzít :D. Takže ještě jednou díky za ochotu a pokec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ráda bych poděkovala Michalovi (MJSytic) za odkaz, za rady a za vyzkoušení noťásku při naší návštěvě v Klecanech a taky Péťovi, díky němuž tu nabíječku můžu mít   :papa


Děkujííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí   :papa


 


(viz moje vlákno o nabíječce k noťásku.. Bylo mi totiž řečeno, že děkování probíhá i tady ve vlákně, tak činím, jak mi bylo doporučeno  :D )


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...