Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Návrat ztraceného...


lookash

Recommended Posts

Vážení členové Peugeot Clubu....

..nebudu chodit kolem horké kaše. Tenkrát jsem dostal banána za obejití pravidel komerce. Já to špatně pochopil, neudával jsem pro klub nic na výrobu už, jen jsem se ptal o zájem, ale byla to blbost. Takže rozhodnutí jsem respektoval.. Nechci, aby to teď vypadalo, že jdu provokovat, ale rád bych jezdil zase na srazy a pokračoval v Tour de Valachii. První ročník tohoto mého malého srazu se vyvedl na jedničku a všem se líbil...

Co se prodeje nějakých výrobků pro club týče, zaplatím si případně komerci, ale asi se do této akce už nebudu pouštět. Nechám si to projít hlavou.

Já vím, obcházím banán na účet Lukaro, chci se zeptat touto cestou, protože na emaily se mi nedostávají odpovědi (chápu, že je máte svůj volný čas, svoje jiné problémy a práci), tak jestli je možné mi účet odbanovat? Byla mi slíbená případná "amnestie" na Nový rok, ale to v roce 2014 a už máme rok 2015.

 

Snad jsem tím někoho teď nepobouřil.

Děkuji :)

Upraveno uživatelem lookash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nechci dělat nějaké "problémy".... Chci normálně fungovat :) s Myškou jezdit na srazy, poznat zase fajn lidi, rádi by jsme zase na září naplánovali Tour de Valachia.... :) a platit zase členství.

Proto bych rád obnovil starý účet, kde mám zprávy nějaké, kde už mám nějaké příspěvky a lidi mě znají, bylo by to tedy prosím možné? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se multiregistrace týče....tak jak admini nereagují na emaily, jak jinak mohu někoho zkontaktovat?

OK406: nabízel jsem prodej - výrobu nerezových krytů pedálů bez zaplacení komerce.

 

ChouLu: ty mi nevěříš, ale nic jsem ti neudělal :) naopak... Ale fajn.

 

V podstatě jsem tu nějak neublížil nikomu, kromě prvotního průšvihu ze kterého jsem se poučil a jako Lukaro jsem tu neměl žádný problém a fungoval jsem tak hodně dlouho. Až na tu komerci, kdy jsem prostě špatně pochopil co mi bylo sděleno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Romane.... Ve finále jsem se omluvil těm, kterým jsem způsobil nějaké "trable", se všemi se vyrovnal, některým se omluvil i osobně, to by pak i potvrdili.

Já se tenkrát vrátil jako Lukaro a začal fungovat jako někdo aspoň s malou špetkou rozumu....udělal jsem chybu, každý je dělá. Já se poučil, odčinil jsem vše co se dalo.

Pokud mi nebude povolený tento ani starý účet, chápu a respektuji rozhodnutí.

Jen jsem chtěl jezdit na srazy, pořádat ten svůj s některými z klubu, s kterými se stýkám a jsem v kontaktu.... To je celé.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se multiregistrace týče....tak jak admini nereagují na emaily, jak jinak mohu někoho zkontaktovat?

OK406: nabízel jsem prodej - výrobu nerezových krytů pedálů bez zaplacení komerce.

 

ChouLu: ty mi nevěříš, ale nic jsem ti neudělal :) naopak... Ale fajn.

 

V podstatě jsem tu nějak neublížil nikomu, kromě prvotního průšvihu ze kterého jsem se poučil a jako Lukaro jsem tu neměl žádný problém a fungoval jsem tak hodně dlouho. Až na tu komerci, kdy jsem prostě špatně pochopil co mi bylo sděleno.

 

 

Ono těch důvodů bylo mnohem více, zase to zjednodušuješ, a já se přiznám, že se mi v tom fakt už vůbec nechce hrabat. Možná to někdo z modů a/nebo vedení uvidí jinak, ale pro mě je to ztráta času a uzavřená kapitola. Čili za mě také jasné NE (ani jako Hyena, ani jako Lukaro, ani jako lookash, ani jako Lukas307 nebo co bylo to posledni).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se jednalo, jak sám uvádíš o prodej nerezových krytů pedálů, pomocí inzerce, která byla následně vyhodnocena vedením klubu jako porušený některých bodů ustanovení Stanov P-C a to z důvodu komerce. Tak si byl jistě vedením P-C upozorněn, že by si měl za daný inzerát zaplatit. Tudíž Ty si tak neučinil, i když vědomě si věděl, že porušuješ některé ustanovení bodů ve Stanovách P-C.

 Dále je uváděno, že si záměrně používal po udělení BANu nicky na fóru P-C. To je také porušení ustanovení Stanov P-C. Takže si byl potrestán oprávněně za výše uvedené prohřešky a porušování ustanovení Stanov P-C.

 Otázkou je, na jak dlouhou dobu si byl potrestán. Pokud si psal po určité době vedení P-C email, tak se domnívám, že by odpovědět měli. Neřeším ted obsah daného emailu.

Neznám Tě, tak nemohu napsat, zdali se můžeš vrátit. To je na vedení P-C, aby samo vyhodnotilo, zdali se trest neminul účinku a byl prospěšní!!!  Záleží, jaká byla míra zavinění pro P-C a zda Tvůj návrat do  P-C by byl vhodní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdybych Ti nick "hyena" odpustil, tak "narcotic" nikdy.

Omlouvám se všem, nechtěl jsem to vytahovat, ale já musím.

Bohužel, nezapomínám a neodpouštím.

http://www.peugeot-club.com/topic/71533-rozloucenineco-konci-jine-zacina/?fromsearch=1

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Romane.... Ve finále jsem se omluvil těm, kterým jsem způsobil nějaké "trable", se všemi se vyrovnal, některým se omluvil i osobně, to by pak i potvrdili.

Já se tenkrát vrátil jako Lukaro a začal fungovat jako někdo aspoň s malou špetkou rozumu....udělal jsem chybu, každý je dělá. Já se poučil, odčinil jsem vše co se dalo.

Pokud mi nebude povolený tento ani starý účet, chápu a respektuji rozhodnutí.

Jen jsem chtěl jezdit na srazy, pořádat ten svůj s některými z klubu, s kterými se stýkám a jsem v kontaktu.... To je celé.. :)

 

Laskavě nech na někom jiném než na sobě, aby posoudil, zda-li jsi něco odčinil či ne

Takovýhlemu sypání popela nevěřím ani za mák, šancí jsi dostal více než dost

Jsi klasický vychcánek - není důvod ti věřit

 

Si myslíš, že když napíšeš "Vážení členové...." že si jako sedneme na zadek z tebe, jo?

 

 

doplněnej odkaz na tvoje chování

Upraveno uživatelem punkac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...