Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

607 vyfuk


mmajo

Recommended Posts

zdravim, som tu novy a hned z uvodu mam problem ... jedna sa o 607 3.0 +LPG r.v. 2001

jedná sa o poslednú časť výfuku, s tlmičom, neviete mi poradit kde by sa to dal zohnat, v UNIXe maju len original za +- 240€, co sa mi zda vela ... a ziadne nahrady som nenasiel, neviete niekto kde by to mohli mat, pripadne nepredavate niekto?
kod: 1726RY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,asi sa budes musiet zmierit s tym, ze niektore diely sa daju kupit len v Peugeote za nenormalne ceny.

Ale teoreticky niektore diely maju v zlave podla veku auta az 30%, v pripade ze si to das vymenit v Peugeote.

Zavolaj do Peugeotu Lioncar Banska Bystrica, pripadne Zilina a povedia ti cenu, montaz atd.

Resp. najdi si TOMA auto autodiely Banovce na Bebravou a zavolaj co potrebujes, maju super ceny, rychle dodania, a pod.

Upraveno uživatelem mmartinkovic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

240€ za original je velmi dobra cena, ked sa ti to zda vela tak skus vrakovisko resp. rozpredaj z inzeratu (neviem ci to ma zmysel, ale zrejme mas velmi nizky rozpocet  :roll  ked sa nad tym zamyslas)

 

dat 150€ za nahradu alebo 250€ za original tak tam nevidim moc dovod spekulovat (= ak sa nechces auta zbavit v dohladnej dobe)

este som nevidel zadny tlmic na 607 z druhovyroby co by sa dal oznacit za "kvalitny" vyrobok (korozia, rezonancne vlastnosti apod.). Su vcelku pouzitelne, ale na original nesiahaju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nakoniec zadny vyfuk nieje natom uplne zle, je prehrdzaveny ale nie deravy, diery boli v strede, tak som to dal vyvarit

no chcel by som sa este spytat ci neviete ako je to s gyroskopmi, ci zvyknu odchadzat alebo kde moze byt problem - proste sa nenaklapaju motorceky na svetla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...