Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

alu kola + pneu


Schwejdy

Recommended Posts

Chlapy chtel jsem se zeptat urcite mate zkusenosti mam sedana p406 1.8 1998 a mam moznost koupit kola za slusnou cenu alutec r15 ale nevim rozmer jestlit o pujde a hlavne aby nebyly zastrcene dovnitr blatniku to nechci takze rozmery jsou 4x108, ET 15 , sirka 7Jx15 a gumy na tom jsou 205/50/15 tak jestlit o tam v pohode napasuju a jak je to se sroubama ?. moc dekuju

post-46564-0-76528900-1429986161_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kola super, :super  disk ještě musí mít středící otvor 65mm, (nebo doladit kroužkama), ty ostatní rozměry budou OK

 

délku šroubů si změř, protože šroub má průměr 12mm, měl by být zašroubovaný v závitě 12mm

 

jestli ti to povolí napsat do TP nevím

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Disk má rozměry, které na auto dáš v pohodě. Jen pozor na tu středovou díru, aby nebyla z Forda, ale vzhledem k nízkému ET to nepředpokládám. Šrouby by měly být stejné jako na plechách ... možná budou potřeba o něco delší ... ale takové třeba mám ;)

 

problém je ale ta pneumatika, 205/50 R15 jsem na 406tce neviděl. Tam patří 195/65 R15, k tomu bude alternativa 205/60 R15. Jiný rozměr do TP podle mě nedostaneš ... z pohledu, zda tam půjdou, pak ano. Na auto je dáš, nikde to nebude dřít, opticky bude větší mezera mezi pneumatikou a blatníkem, o něco se zmenší světlá výška vozu a bude kecat tachometr (ukazovat více). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stred je normal peugeot, citroen a s tp si hlavu lamat nemusim mam znamou na dopravaku takze me to zapise za bonboneru nebo flasku neceo tvrdsiho ;-) tak mco dik hosi a navic to sou gumy na tuhle sezonu max takze prisit leto uz tam dam ty spravny co maj bejt co sou zapsany v tp ;-)

Upraveno uživatelem Schwejdy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste sem zapomel musim taky nabarvit bubny a brzdice ale nevim cim jako cervenou barvou to je jasny ale nevim cim ja nasel ze alkyton ral 3000 a nebo hammerite ze to je primo na rez a drzit o lip nez nejaka barva za buh vi kolik a primo na brzdy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je az takovej rozdil 205/50 a 205/60 ? uvidim ja sme pak hodim foto jak to vypada a tu barvu teda na brzdy jakou by ste mi doporucily a navic ty gumy uz na techkolech jsou a maj 80% tak je nechci vyhazovat ja to tak vydrzim a prisit sezonu budou gumy jiny asi nejspis 205/60 a ty si necham zapsat do tp ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...