Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mi16 potkane nebo ne


Jakub405

Recommended Posts

Motor xu9j4z prasknul rozvodak pri male rychlosti zadne rany jen lup a hned chcip. Poradte prosim jestly je to potkane nebo ne. Pres kvalt bez komprese (zadne zvuky) starter se toci ale nevisune (netoci motorem)

Sem z toho v p.... Rozhoduju se jestly opravit (treba i jiny motor, nevite v cem este byly tyhle motory?) nebo prodat Kdyby mel nekdo zajem tak ho za 15000kc prodam (jen komplet a jen nadsenci) bude v inzerci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdesi kdysi jsem zaregistroval ,že tyhle pežotˇácký motory při rupnutí rozvodu spíš ohnou ventil,totální destrukce nastane zřídka

spíš to je na srovnání hlavy a go hlavy ,rozvody .

 

vem ráčnu ,sundej pravý přední a nasaď na na matku řemenice.Teď už je to jedno ,zkus s tím pootočit .Pokud nastala totálka ,nehneš s tím .Pokud trochu prorotuješ ,poznáš sám .Moc tě to nepustí,ale budeš vědět na čem seš .A vyřaď kvalt u toho.

a vím o někom v CHrastavě ,kdo dělá citroeny pežoty ....

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

straki, pokial viem tak to nieje 4x4.... :) keby to bolo 4x4 so zdravym pohonom tak by sa po nej len zaprasilo  :)

 

 

 

dloouho jsem se tak nepobavil........to je trochu utopie ,za 15 tis ,-      :mrk  :mrk

spíš sehnat pojízdou SriX4 a ještě jsou i pod 10 tis kč , a překopat .....i když už u mě osobně převládl názor,že na 4wd je třeba kvalitní obutí a vychytaný podvozek kvůli muší váze ,standartní 8V motory 1.9 dokážou s přehledem zatopit i novým autům..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počítám že jsou ohlý všechny sací ventily. stačí dát jiný, nový těsněnění, rozvody a zase vrčí.

kamarád měl to samý, prasknul klíňák a zklouznul k řemenici. Skočilo to o 1/4 otáčky na klice.... dala sezáložní hlava a novej řemen a večer to už zase běželo....

Upraveno uživatelem vinorak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viděl jsem ,jak na špatně nastavených rozvodech jen starter otočil o půl otáčky do ventilu a klepl ho ,tlaky O .OO

 

Ventily sice stojí pár kaček ,ale zapomněl si mu říct ,že srovnat hlavu za 2000 ,rozvody cca 3500 -5000 ,těsnění šplhá 500 -900 na cenu auta...se vyplatí spíš tu káču ,co tam má vyhodit a dát tam něco jinýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viděl jsem ,jak na špatně nastavených rozvodech jen starter otočil o půl otáčky do ventilu a klepl ho ,tlaky O .OO

 

Ventily sice stojí pár kaček ,ale zapomněl si mu říct ,že srovnat hlavu za 2000 ,rozvody cca 3500 -5000 ,těsnění šplhá 500 -900 na cenu auta...se vyplatí spíš tu káču ,co tam má vyhodit a dát tam něco jinýho.

 to je sice pravda, ale sehnat funkční mi16ku v dnešní době neni vůbec legrace. rovnat hlavu za 2000? u nás to motorář dělá za 800... pokud to auto chceš dál provozovat, tak se musíš rozhodnout.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono s tím srovnáním, taky je docela rozdíl, co si člověk je schopen udělat doma sám (odstrojení/nastrojení, zabroušení ventilů atd.). No a když to bylo potkané, asi není úplně od věci nechat zkontrolovat i ten zbytek - zúhlovat ojnice atd. Samozřejmě taky podle toho, v jakém to člověk vlastně chce mít vlastně stavu, jestli mu stačí jen tak nějaký polepenec, nebo jestli to chce mít pěkné a v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...