Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 195/65 R15


Drake76

Recommended Posts

Já s tím chvíli jezdil. o podběhy to za normální jízdy ani nedřelo, ale vzhledem k tomu, že jsem měl malinko hnutou nápravnici, tak mi při brždění dřela guma o plasový podběh na jednom kole, ale jinak ostatní kola ušly, ale vypadalo to jako pěst na oko. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozzy: ET je 19 (speedline, cyclony a další). 

Nicméně tento rozměr na auto dáš, ale při plném rejdu to nejspíše bude škrtat o podběhy. Zkoušel jsem na auto 205/55 R16 a rejdu jsem drhnul. Vzhledově to byl pořádný traktor. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer tak kola sem tam zkusil dat i do plnýho rejdu to nikde nechytá ani nebrousí by mě spíš zajímalo jestli to někdo nemáte tento rozměr napsaný ve velkém techničáku, abych nemusel běhat po ůřadech a schánět atestaci jestli už to někdo na tom má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozzy: ET je 19 (speedline, cyclony a další). 

Nicméně tento rozměr na auto dáš, ale při plném rejdu to nejspíše bude škrtat o podběhy. Zkoušel jsem na auto 205/55 R16 a rejdu jsem drhnul. Vzhledově to byl pořádný traktor. :D

měl jsem pneu 195-55-15 na plech.disku s ET 18 (přesně podle TP) a no problem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj právě že ja mam v technicaku napsany pouze jeden typ a ty sou R14 185/65 a teď buď řešim že potřebuju nakej papir z peugeotu a nebo kdyby to nekdo mel uz v technicaku zapsany tak muj znamy na dopravce by si to vytahl z registru a dopsal by mi je tam jen to musi uz nekdo mit v techničáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plecháč bude ET18, ale ani ET10 by nevadilo. ;)

 

Nicméně rozměr 195/65 R15 do TP rozhodně nedostaneš. Tohle se nikdy na 306 nedávalo, maximálně, že by to bylo nedopatřením. Mně tam technik na dopravce omylem zapsal 165/45 R16 a mělo být 195/45 R16, po mém upozornění to opravil ... jinak bych asi bez problémů odešel se 165/45 R16 na 7" disku - to by mě zajímalo, kdo by to obul. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Lol 165/45 R16, tak to je síla, to by tam nejspíš ani nešlo na 7" disk :D, Pokud ano tak by to bylo vytáhlé jak kšandy a moc pěkné by to nebylo :D :D

 

Na 306 je klasika 6,5J disk na 195/55/R15 nebo 7J na 195/50 R15 nebo 195/55 R15, i když ty 195/50 jsou už docela nízké a pokud nemáš měkký podvozek tak na tom ucítíš každej, i malý výmol, ale zato vypadaj pěkně...

 

Ideál je tak 195/55 R15

 

Nedávno mi technik říkal, že by neměl být problém ani s R16 205/45, nebo dokonce i 215/40 R16. Ale do techničáku Ti do jen tak někdo nedá, nejlepší je mít známé, kteří Ti to tam zapíšou.

 

Ale 195/65 R15 tam prostě od nikoho nedostaneš, při plném rejdu to bude škrkat o podběhy...

Upraveno uživatelem V4SY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...