Šalda

Uživatel
 • Content count

  11,454
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

About Šalda

 • ID uživatele 8540
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 08/31/1980

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Partner
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Ostopovice
 • Stát
  Česká republika
 1. Mám druhý motor 2.0 hdi 66 kW a vždycky jsem dával jen 5w40, a interval výměny mám cca 10 až 15 tisíc, podle toho jak vychází že je venku zima. Dýl bych to tam určitě nenechával. Myslím že těch pár stovek nikomu neuškodí, a motor i turbo budou jen rádi.
 2. Myslím že tak měsíc, protože to bude jen na volání, žádnej internet, Facebook a podobný kraviny
 3. Já jsem Nokii nikdy neměl, teď mám asi 20 mobil, ale Nokii nikdy, takže tahle zpráva mě nechává úplně klidným Já jsem ujížděl na Motorole, Panasonicu, Siemensu, Samsungu (ten mě pokaždé zklamal, celkem 3x) a pak už jen Sony-Ericsson a Sony, teď mám asi osmej Sony po sobě.
 4. Tak je to taky řešení A nebo nemít žádnej mobil, pak tyhle starosti odpadnou úplně
 5. Přemo, když to nemáš čím vyfotit tak si kup pořádnej mobil, třeba jako mám já, mě to šlo vyfotit
 6. Pěkně to tam sedí, tak to má být. Co jsem to ještě objednával kamarádovi na jabko 6 tak mu to tam taky sedí přesně. Takže to vypadá že jenom mě to holt trochu čumí, ale omotal jsem to černou izolepou a už to tak nebije do očí. A už jsem si objednal další kabely, už teda bez konektoru, abych to nemusel pořád všude nosit, ten jeden kabel.
 7. Zatím jsem tam nebyl, i když to mám 10 minut od domu..ale v létě se tam chci stavit..zatím na to děcka byli malý, teď už by z toho něco mít mohli. A Pe.Tr. nejezdí tak rychle aby minul tak krásné město jakým Brno je, on totiž ten Hyundai tak daleko nedojede, proto tam zatím Pe.Tr. nebyl.
 8. Vím co píšu, já mám propustnost 5% a připadne mě to úplně normální, do větší propustnosti bych nešel. Ale tmavý to je, to máš pravdu. A i na sklech mám štítky s propustností 5% , o zatmaveni tam není ani zmínka. Proto pořád píšu propustnost a ne zatmaveni. Je mě jasný že když mám propustnost 5% tak mám zatmaveni 95%, trochu počítat toho, si myslím a já vzadu neměl zatmaveni žádný, proto píšu těch 95%, třeba u 406 jsem měl právě ty zelený skla, kde bylo zatmaveni 20 nebo 30% tak aby to odpovídalo předpisům.
 9. Ani ne, já mám propustnost 5% a myslím si že je to úplně normální, než jsem si to tam nechal dát, tak jsem v práci obcházel auta a všechny měli propustnost 15 až 25%..a to se mě zdálo málo.
 10. Ty fólie máš jenom tak decentní, to je 20%propustnost, ne?
 11. Lukáši, právě proto jsem to psal o těch 14ti dnech bez nabíjení, já jsem si první mobil koupil koupil v roce 1999, Motorolu Amio, takže pár mobilů už jsem měl v ruce, tehdy jsem byl mladej a blbej a mobily sem měnil častěji než ponožky, takže sem je někdy ani nestihl nabít
 12. Aby ses nepos.al Určitě máš pravdu, ale ten kdo je sociál a nemá bezdrátový, tak se musí spokojit s magnetickým, nebo normálním nabíjením Nejlepší nabíjení je žádný nabíjení, až mobil vydrží třeba 14 dní bez nabíjení, tak to bude teprve paráda.
 13. Jo jo, s obalem to sedí krásně, ale na mobilu Sony Xperia SP, na našich super mobilech M4 Aqua to i s obalem sedí jak panna na přirození
 14. Takhle to sedí kamarádovi na jiným Sony, prostě paráda. První fotka bez obalu a druhá s obalem.
 15. Právě si myslím že je to úplně normální velikost, samotný Micro usb je stejně velký jako každej jinej na káblu, a ten magnetický proužek má tak 5mm max, tam se ale jedná jen o ten Micro usb, že to takhle má tenhle mobil řešený na prd, že tam je nějakej plast, asi kvůli té vodě. Proto si myslím že si jiným konektorem nepomůžeš.