Šalda

Uživatel
 • Content count

  11,478
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

About Šalda

 • ID uživatele 8540
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 08/31/1980

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Partner
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Ostopovice
 • Stát
  Česká republika
 1. Já teda zase tak moc dřevo neštípu, většinou topím paletama z práce, nicméně každej rok těch 10-15 kubíků naštípu. Někdy kolem roku 2004 kdy jsem s tím dřevem začal, jsem sekal tím co tady bylo, nějaká stará sekera, a hrozně sem u toho vždycky nadával, potom jsem koupil Fiskars x25 a s tou to jde jedna báseň..dub, buk, smrk, borovice, topol, jediný kde to bylo na prd tak byl habr a tuším kaštan. Tu Fiskars už mám asi 7 let, což je cca 90 kubíků dřeva a jsem spokojen, stála mě tehdy nějak 1500,- a myslím že za ty peníze bych lepší nekoupil, kdybych měl sekat víc dřeva, mám spotřebu cca 25 kubíků na zimu, tak bych asi koupil nějakou lepší, třeba za 3 tisíce, možná i víc. Ta Fiskars je takovej ten střed, co se seker týká. Asi jako Volkswagen, nenadchne ani nezklame Štípačku dom nechcu , aspoň dokud tělo slouží tak si rád něco nasekám, je to dobrý na fyzičku
 2. Třeba moje první domácí langoše :-D Bohužel musím říct že si už langoše nikde venku nekoupím, tyhle byli úplně úžasný.
 3. Ono taky v každým světle to svítí jinak, ve 406 s čirou optikou to nebylo tak poznat, tak jsem tam měl bílý parkovačky, ale třeba teď u Partnera to přímo bije do očí, tak jsem to dal hned pryč.
 4. Myslíš to tak že máš parkovačky LED bílý a potkávačky klasický žlutý? Pokud ano, tak to policajtům vadit nebude, ale pouze jestli jsou ty LEDky homologovaný, pokud ne, tak jim to vadit bude, protože to tam být nesmí, a navíc to hned uvidí, protože je to jak pěst na oko. Sám jsem to takhle zkoušel, a nakonec jsem to dal pryč.
 5. Ty Osram nightbreaker laser, jsem koupil někdy na začátku roku, po té co mě jedna unlimited odešla, a asi nepoznám rozdíl ve svítivosti mezi unlimited a laser, co se týče bělosti, tak si myslím že jsou bělejší ty laser, zkoušel jsem je ve světlech, jednu unlimited a druhou laser, osobně jdu s dobou, takže už jen laser, je to pro mě už čtvrtý typ těchto Osram žárovek, až zase za čas přijdou třeba s názvem Led nebo tak něco tak zase koupím ty novější
 6. Jestli chceš tak Ti pár věnečků pošlu třeba mailem Ale už jich moc není, pekl jsem je ženě do práce.
 7. Teda, to jsem opravdu nečekal
 8. Já jsem neříkal že bude nějaká oslava, jen že bude mít žena narozeniny To není důvod k oslavě, mít zase starší ženu
 9. Právě jsem dopekl moje první věnečky , zítra má žena narozeniny, tak aspoň nemusí kupovat :-D Pro případný rejpaly, věcný dárky pro ni mám taky
 10. Fuj, tak to už ten bůček nechcu, když je zdravej
 11. No právě, proto to jím , zdravý jídla nejsou tak dobrý A tohle je prostě ideální snídaně na rozjezd. Potom se ode mě každej držel dál, jak ze mě smrděl česnek
 12. Já sem včera dělal na dnešní snídani do práce bůček, konečně jsem našel nějakej málo tučnej, tak jsem ho pěkně cca 7 hodin pekl , pěkně pomaloučku, ráno se úplně rozpadal.
 13. Takhle nějak mám ťuklej jeden liťák origo Peugeot Baldy, a jezdím na tom už asi 6 let, vždy při vyvažování tam dává víc závaží, a při jízdě nepoznám nic, nicméně určitě to poznáš nejlíp až to nasadíš na auto, házet to nemusí, ale asi bych taky počkal na vyjádření prodávajícího, na tohle Tě měl upozornit.
 14. My zatím máme normální kotel na tuhá paliva Viadrus U26, 6 článků , 36kW, máme to pro dvou generační dům. Zatím místo automatu máme tchyni, která je doma takže chodí přikládat, ale časem, a zřejmě to nebude tak dlouho trvat, koupím přestavbovou sadu pro tento kotel, stojí cca 35 tisíc, a je možné topit jak ořechem tak i peletkama. Potom bude kotel splňovat tuším 5 emisní normu. Celej kotel za 80 tisíc opravdu kupovat nebudu, tenhle je z litiny, a má cca 8 let, takže téměř novej. K tomu bojleru, ten máme v kotelně, a když nám odešel starej, Dražice, tak jsem koupil novej, 120L za nějak 9 tisíc, kombinovanej, a celou zimu ohříváme vodu kotlem, tak nám vraceli cca 7 tisíc na zálohách za elektřinu, takže v pohodě za 1,5 roku je cena za bojler zpátky..nebo vlastně za už za rok, protože normální bojler jen na elektřinu stojí myslím 2500 až 3000. Já bych už obyč bojler nechtěl.
 15. Ta Alfa je taky moc pěkná, o tom žádná, jedna z mála co se mě líbí, a je vidět že na Gulii si dali záležet , aspoň co se vzhledu týče. Já bych hlasoval pro Volvo, je to mazel.