Freedy

Uživatel
 • Content count

  727
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Freedy

 • ID uživatele 835
 • Rank
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 405
 • Rok výroby
  1991

Profilové informace

 • Město
  Jílové
 • Stát
  Česká republika
 1. Ahoj, hadici nemám, motory se prodali kompletně nastrojený.
 2. Kryty repro by tu měli být, opěrky hlavy pouze klasické.
 3. Bohužel nárazník s mlhovkama už je prodaný.
 4. Nabízím díly na Peugeot 405, starý i nový model. Díly náprav, řízení, dveře, blatníky, kapoty, posilovače brzd, brzdové válce, skla, zámky, stahovačky oken elektrické - mechanické, počítače, palubky, budíky, tapec, sloupky řízení, páčky, sedačky. plasty, světla....na foto není vše, postupně to vynáším z baráku a garáže, už nic z toho nepotřebuji, takže levně..
 5. Koupím P406 2.0 HDi 79-80 kw sedan od roku 2001.
 6. Zaparkuju v garáži a auto normálně ukazuje 40l druhý den ráno po zapnutí klíčku ukazuje ---- nebo třeba 10l a vydrží to třeba jízdu 20km a nic, se nemění, potom stačí vypnout a zapnout zapalování a najednou se hodnota srovná.
 7. Zdravím mám 605 2,5 Td a potřeboval bych prosím jestli někdo nemáte schéma zapojení palivoměru od nádrže k přístrojovce, případně kam co vede, je to verze s digitálním ukazatelem množství paliva, řeším problém, že když nechám auto stát třeba den tak po nastartování ukazuje palivoměr třeba 0 L a po ujetí nějaké vzdálenosti vyběhne třeba na 40 L. Stává se to poslední dobou pravidelně a to parkuju na rovině, takže odlití nádrže není možné. Nepotkal jste se s tím již někdo ? díky.
 8. Váhu jsem dnes zkusil úplně novou a egr uz jsem měl odpojený i klapku v sání dřív, je to pořád stejný.
 9. Zdravím Mám problém s mojí 406 2.0hdi 79kw, když vytáčím motor třeba na 3 a dostanu se cca na 3200 otaček auto na chvilku ubere a zase se rozjede a pustí mě přibližně o dalších 200 ot. vejš na 3400 a zase škubnutí a pak opět se nechá vytáčet o kousek dál. Nevím v čem je problém, kontroloval jsem drv ventil - čistý bez špíny, naftový filtr nový, podávací čerpadlo tlačí po zapnutí klíčku 2.5 atm, při volnoběhu 3 atm. Přepad všech vstřiků skoro stejný. Tlak turba v normě už nevim kde hledat. Jestli novej drv ventil nebo něco jiného, na diagnostice když to takhle roztáčim tak tlak v railu ukazuje cca 1350 atm a drv že pracuje na 97%.
 10. Zdravím nemá prosím někdo schéma jednotky BSM B3 , která je v motorovém prostoru na Peugeota 406 2,0Hdi 2001- 2002 ? Nefunguje mi kontrolka mazání a tak hledám cestu kde je připojený snímač tlaku. Zjistil jsem kam jde na tuto jednotku, ale dál nevím pokračování, kontrolka v budíkách je v pořádku, diagnostikou se dá zapnout. Díky.
 11. Tak to jsi mě nepotěšil , holt se budu muset spolehnout , že to maže nebo si udělat vlastní kontrolku
 12. Ano mám jednopinovýl spínač a mux také .
 13. Zdravím řeším problém s nefunkční kontrolkou talku oleje ( 406 2,0 Hdi 2002 79kw), pomocí diagnostiky jde rozsvítit, ke spínač tlaku na motoru napětí taky jde, spínač je funkční, zkoušel jsem to i propojit, ale kontrolka nesvítí,potřeboval bych jestli někdo neví jak a kam je připojenej spínač tlaku oleje a kontrolka oleje, co jsem zatím našel tak by asi spínač měl být propojen do bsi , ale už nevím jestli jde z bsi samostatně drát pro kontrolku nebo je to jinak a je špatný bsi. Díky.
 14. Ok ozvu se, díky.
 15. Diky straki, dostal jsem pouze za úkol si ji sehnat a o to přehrání a sladění se už postará někdo jinej, to neumim , kdybys o něčem věděl udělal bych si k tobě výlet na výměnu tý jednotky.