Freedy

Uživatel
 • Content count

  720
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Freedy

 • ID uživatele 835
 • Rank
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 405
 • Rok výroby
  1991

Profilové informace

 • Město
  Jílové
 • Stát
  Česká republika
 1. Váhu jsem dnes zkusil úplně novou a egr uz jsem měl odpojený i klapku v sání dřív, je to pořád stejný.
 2. Zdravím Mám problém s mojí 406 2.0hdi 79kw, když vytáčím motor třeba na 3 a dostanu se cca na 3200 otaček auto na chvilku ubere a zase se rozjede a pustí mě přibližně o dalších 200 ot. vejš na 3400 a zase škubnutí a pak opět se nechá vytáčet o kousek dál. Nevím v čem je problém, kontroloval jsem drv ventil - čistý bez špíny, naftový filtr nový, podávací čerpadlo tlačí po zapnutí klíčku 2.5 atm, při volnoběhu 3 atm. Přepad všech vstřiků skoro stejný. Tlak turba v normě už nevim kde hledat. Jestli novej drv ventil nebo něco jiného, na diagnostice když to takhle roztáčim tak tlak v railu ukazuje cca 1350 atm a drv že pracuje na 97%.
 3. Zdravím nemá prosím někdo schéma jednotky BSM B3 , která je v motorovém prostoru na Peugeota 406 2,0Hdi 2001- 2002 ? Nefunguje mi kontrolka mazání a tak hledám cestu kde je připojený snímač tlaku. Zjistil jsem kam jde na tuto jednotku, ale dál nevím pokračování, kontrolka v budíkách je v pořádku, diagnostikou se dá zapnout. Díky.
 4. Tak to jsi mě nepotěšil , holt se budu muset spolehnout , že to maže nebo si udělat vlastní kontrolku
 5. Ano mám jednopinovýl spínač a mux také .
 6. Zdravím řeším problém s nefunkční kontrolkou talku oleje ( 406 2,0 Hdi 2002 79kw), pomocí diagnostiky jde rozsvítit, ke spínač tlaku na motoru napětí taky jde, spínač je funkční, zkoušel jsem to i propojit, ale kontrolka nesvítí,potřeboval bych jestli někdo neví jak a kam je připojenej spínač tlaku oleje a kontrolka oleje, co jsem zatím našel tak by asi spínač měl být propojen do bsi , ale už nevím jestli jde z bsi samostatně drát pro kontrolku nebo je to jinak a je špatný bsi. Díky.
 7. Ok ozvu se, díky.
 8. Diky straki, dostal jsem pouze za úkol si ji sehnat a o to přehrání a sladění se už postará někdo jinej, to neumim , kdybys o něčem věděl udělal bych si k tobě výlet na výměnu tý jednotky.
 9. Zdravím prosím o radu, budu muset vyměnit ve 406 BSI jednotku, jelikož blbne -( při hledání závad jsme ji vyndal a zjistil , že nějakej turek v ndr se už v ní rejpal a zřejmě se to moc nepovedlo) , něž pujdu na vrakáč potřeboval bych vědět který čísla na jednotce musí být stejné, aby se dala použít, přikládám štítek z mojí, díky.
 10. Zdravím prosím nemáte někdo originál neupravenou mapu pro motor 2.0HDI 79 kw FAP do 406, nebo nevíte kde by se dala stáhnout? potřeboval bych ji porovnat s tou mojí. Díky.
 11. Ano jeden ke žhavičce, druhej -.
 12. Tak jsem nechal zkontrolovat vypnutí fapu u jinýho človíčka a vše je v pořádku, ale stále si to žhaví stejně, snímače teploty vody, vzduchu, oleje ukazují normálně jediný co jsem si všimnul na diagnostice tak relé žhavení se po startu tváří jako vypnuté ( teplota vody 5 st.) , pokud zkusím test při vypnutém motoru tak rele na diagnostiku reaguje dá se sepnout a rozepnout. Tak teď buď si rele žije svým životem nebo počítač špatně ovládá rele, nevíte prosím někdo jaký hodnoty a kdy bych měl naměřit na vývodech relátka č. 4 a 5? Děkuji.
 13. Fap není - vyřazen, egr by mělo normálně fungovat, i na diagnostice se tváří že chodí.
 14. Tankuju normálně na různých benzínkách u nás v okolí a přidávám tam ještě aditiva VIF.
 15. Tak jsem zkusil dneska ráno odpojit čidlo teploty vody ,ale nic se nemění stále si to dožhaví svých 10 minut. Prostě to má svoji hlavu, asi mu tam udělám odpojovač s časem na max 3 minuty a bude pokoj. :-) :-)