vosel

Uživatel
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

About vosel

 • ID uživatele 48951
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 03/20/1969

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 301
 • Rok výroby
  2014

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  kunčina
 • Stát
  Česká republika
 1. ahoj ne nemám kupoval jsem Activ 1.6VTI
 2. Zdar chlapci mám 1,6VTi Activ a chtěl bych dodělat zadní repro .nevíte má to již někde předchystaný?myslím kabely u A nebo B sloupku
 3. zdar Vlci Nedávno jem byl v serivse a dožadoval jsem se přehraní software řídcí jednotky kvůli cukání a bylo my vyhověno.Existuje nový- viz svět motorů před 14dny tam jsem se to dočetl) . vše dobrý až na klimatizaci ta nyní spíná a vypíná v pravidelných intervalech i za jízdy ,mně osobně to nevadí je to příjemnější než když jede na plno stále (to bylo před přehráním soft) ale nedostává to na prdelku tím spínáním a vypínáním? nemáte někdo tucha zda je to tak správně?neodejde kompreor? Jinak najeto 20 000 a jsem celkem spokojen .spotřeba 6.5L
 4. Tak zdravím po delší době 301čkáře První garančka za mnou . Najeto 10 500km Zatím spokojenost lítá jako čert. Trochu jsem si pohrál s odhlučněním a hodně to pomohlo vytlumen kufr až po lavici vzadu a vytlumené podběhy,kapota,přepážka motoru. foto dodám. Ať vám to jezdí
 5. taky mám boční i zadní a fakt doporučuji ,není vidět do auta a není v autě takové vedro.Nechceš tmu v autě sundáš a uschováš v praktické tašce která je součástí sítí.
 6. nech ca. dvě minuty po nastartování ohřát a už ti to nikdy neudělá je to blbý ale funguje to. Podle mne je něco blbě nastavený v softu a lejou to do aut jak hloupí mně v servisu řekly že bude snad svolávačka .Tak uvidíme.
 7. Mám vyzkoušenej suchej grafit.Akorát se blbě shání .
 8. Jedu do servisu v pondělí řešit skoky ale moc tomu nedávám řekly mně to samé, závada se musí projevit jinak mám smolíka protože nemají co poslat k analíze.Auto si chtějí nechat2 dny.Ale zase snad díky tomu že nás je více tak přeci nemůžou tuto závadu nechat plavat do doby než jim něco vybleje řídící jednotka.Jsem ochoten napsat do Peugeot France aby se to hnulo, pár kolegů ve Francii mám pracuji v automobilovém průmyslu.Ale ještě s tím počkám nechám tomu ještě max 2 měsíce.Zvláštní je že spolehají pouze na řídící jednotku vždyť to může být i mechanický problém. Budu uvažovat o vrácení auta pokud nebude závada odstraněna do 2 měsíců.
 9. Tak v pondělí mám dovézt auto do sevisu budou bádat.ivopav s Rakouskem asi ani nic vyřešit nemohly protože Peugeot má cetrálu (alespoň co se motorů a jejich řízení týče )v Německu ve městě Saarbrücken. S těmahle maníkama to řeší můj servis. Dám vědět jak to dopadlo.
 10. super, díky za info. u mse se zase cukatůra objevila - medí mně to ,servis nemá ánung co s tím ale už to řeší s Prahou. Doufám že to dopadne.třeba se pochlapí a zaberou.
 11. U mne zatím dobrý od té doby co to zasmrdělo tak je klid a jede jak pila.V servisu na mne čučely jako kdybych si to vymyslel.Kolik máš najeto? Taky napiš jak bojuješ somotného by mne zajímalo co to bylo.
 12. Ahoj TEZ máš pravdu tvoje tušení je správné 1.6 vti je čistej Francouz tam nemá prsty strčený v motoru BMW. K cukatůře - vždy když se to stalo tak jsem řešil vypnutím a opětovným nastartováním tento týden jsem to neřešil a prostě jel v autě najednou strašnej smrad jako by se něco pálilo -kontrola motorového prostoru =smrad ale již slábnoucí a od té doby to již neudělalo a auto letí jak z praku. Servisu jsem volal co se stalo a mám se v pondělí ozvat jestly ještě auto cukalo. V motoru jsem nenašel nic co by vykazovalo stopy po vyhřátí.Že by se to samo spravilo? Auto mám od prosinec 2014 funglovka, najeto 3000 a nějaký drobný.spotřeba ukazuje 7L doufám že to spadne alespoň o 1/2 litru Napíšu jak bojuju s cukatůrou ale jinak dobrý auto mně stačí aje pohodlné.
 13. Tím to nebude palivo tankuji pouze u renomovaných stanic a dělá to pouze mezi 2000 ot do 3000ot. auto má najeto 3000km ale dnes jsem zkoušel po 4hodinové odstávce a dobrý auto jetí jak z praku.No uvidím o víkendu ještě min 2x vyzkouším.
 14. Zdravím Dnes jsem byl v servisu ohledně toho škubání po schládnutí motoru , v závadách po načtení nic .po příjezdu domů ca 65 km auto zaparkováno a po 4hodinách potřeba jízdy - opět cukání jak kdyby vynechával válec dělá to pouze do 3000 otáček pak už ne ale jak se otáčky dostanou pod 3000 tak cukatůra jako prase. Ach jo.
 15. Tak po delší době Vás zdravím. Zadní světla vyměmněny ale opakovaně další problém 1x při rozjezdu pedál plynu bez reakce. Volnoběh v pohodě 700až 800 otáček ale pouze volnoběh . Zhasnutí a opětovné nastartování již vpohodě. Dále při jízdě ca 10km a vychládnutí motoru ca 2-3hodiny se při jízdě auto chová jako by docházel benzín. Cukavá jízda. Zhasnutí a opětovné nastartování a již vpohodě.Tak jsem z toho trochu zklamanej ale ve středu jedu do servisu tak doufám že to vyřeší. Najeto 2770km 1.6VTI