Vena garážmistr

Uživatel
 • Content count

  1,291
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

About Vena garážmistr

 • ID uživatele 46567
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2006

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Horoušany
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

1,501 profile views
 1. Dnes cca 18 hod Kbely světelná křižovatka předmnou černá 407 se světlou nálepkou klubu na zadním víku. RZ 6C0 xxxx já seděl v busu.
 2. Tak dnes jsem završil práci na přívěsu který kamarád vytáhnul u babičky z kůlny asi po 8 letech co nejezdil. Povídal ten vlek by potřeboval trochu péče a bude dobrej tak jsem mu věnoval několik večerů a odpolední udělal jsem nové držáky zadních odrazek a mlhovky, vyměnil blatníky natáhnul novou elektriku a pro kámoše to nejdůležitější předělal jsem zadní čelo z vytahovacího na otvírací. Dnes jsem navštívil STK a TK na měsíc protože jsem nedal na blatníky zástěrky. Ještě jsem stihnul opravit napájení jedněch denních světel.
 3. No hele tak to když budeš pojízdnej by jsi mohl dojet na to osvětlení. Dnes jsem vstal mám volno od autobusu a na celý den práci v garáži , staroušci se vrací z lázní takže mi ode dneška ubude starost o zvířectvo.
 4. Na svůj první sraz tady u PC se teprve připravuji. Sice Kokořín by nebyl tak z ruky ale mám už nějaký program naplánovaný dlouho dopředu. Takže asi vyčkám až bude poblíž nějaký ten menší abych se mohl zapojit.
 5. Taky jsem byl robotovat. Hned po výjezdu jsem zjistil že ač byl náš bus včera na dílně na pravidelné kontrole tak se kontrola odehrála asi jen na papíře protože hladiny provozních kapalin blízko minimu což by tolik nevadilo s tím se dá jezdit ale po dosažení rychlosti cca 35 km/h se bus celý rozvibroval a chvěl se dokud jsem nezastavil. Ale protože jsem dělal první spoj a ten musí jet jinak je velká penalizace tak jsem to dojel na konečnou a hned jsem volal o výměnu. Takže jsem s naším vozem ujel cca 15 km. A ten druhý co mi přivezli ze zálohy navečer parťákovi zkolaboval na elektriku. No jo no stroje s nájezdem dost daleko za milion km a z rokem výroby cca 2000 a téměř denně v pražském provozu. A abych se nenudil tak jdu ještě od 00.00 do 05.00 znova do roboty.
 6. Myslím si že je to raketa za auto s takovým nájezdem km. Když se podíváš po inzerátech tak se dá za ty peníze sehnat s polovičkou km.
 7. No dnes byl ten provoz slabší. Ono asi dost lidí ani v Praze nebylo myslím si že spousta lidí využila minulého prodlouženého víkendu a tohoto zkráceného týdne a vyrazili z města do pryč.
 8. No v minimální případě by bylo jednodušší se do vozu soukat oknem než sedět na některé sedačce a ohýbat se k baterie.
 9. no u našich aut musíš nechat otevřené i okno u spolujezdce oddeklovat si baterku ke dveřím si dát stoličku a na odpojení a zapojení baterky se nasoukat spolujezdcovo oknem do vozu stejně tak se musíš nasoukat oknem u řidiče pro ty zmíněné úkony s klíčem.
 10. Večer (19,30) jsem si cvičně shodil pravé přední kolo z 807. Byl tady brácha a povídá máš prázdný kolo. Tak jsem ho změřil a bylo hodně měkký tak jsem ho shodil že tam dám zimák a zejtra se s tím zastavím u gumaře. Ale nedalo my to a nafouknul jsem ho a nikde jsem nic nenašel že by tam něco bylo vraženého. Tak jsem ho zase vrátil na auto a do kufru si naházel vercajk kdyby bylo potřeba zítra cestou měnit.
 11. Dnes mám volno které jsem musel přeorganizovat protože plán byl tak trochu lenošení když je tohle hnusné počasí. Ale musel jsem na poštu pro dvě zásilky a vyzvednout peníze od FÚ z přeplatku daní. A pošta v Úvalech je pro mě za trest. strávil jsem tam víc než hodinu a to přede mnou byli jen dva důchodci a nějaká paní s dopisama ale ta byla u přepážky skoro 40minut. Takže teď si dám něco k obědu a půjdu poklidit zvířectvo a pak budu asi lenošit.
 12. No jo já zapomněl že dnes se jezdí s žáčkama jednotlivě. Za mě když jsem jezdil v autoškole tak jsme jezdil dva nebo i tři žáci aby se stihlo vyřídit to co instruktor potřeboval vyřídit. A když jsem dodělával " déčko " tak instruktor měl zájezdový bus a odvezl zájezd lyžařů na hory a já jsem vezl " výcvikem " prázdnej bus z hor domů.
 13. Jenže jako znalí pražák jsi se na té spojce vyhnul tomu pro něj nejproblémovějšímu kusu. Podle těch mapek od Wery je to nejblbější právě v tom oblouku od Černého Mostu k nájezdu od Dolních Počernic. A pro člověka neznalého je motání se ulicema složitější než vstát o hodinu dřív a vyrazit dřív aby měl časovou rezervu. Taky vím kudy by to mohlo být trochu rychlejší a nebylo by to o tolik složitější ale pro něj je nejjednodušší přijet po D10 a pak okolo ČM po té Jižní spojce až k Vídeňské.
 14. Tak tohle je nejnázornější vysvětlení. Mě ti tak napadá Weri 605 Ty s žáčkama couráš celou Prahou dá se říct jen tak aby se naučili co třeba když by nějaký zdejší člen Prahy neznalí dal dopředu vědět kdy a kam potřebuje jet myslíš že by bylo reálné se domluvit na doprovodu jako že by jsi někde na něj chvilku počkala provedla ho nejsložitějšími místy a pak jsi zase pokračovala ve své krasojízdě. Dokážu si totiž představit jak stresující je představa pro některé ve vší slušnosti venkovské lidi že musí jet do takového mumraje. Vím že někteří místní drsňáci řeknou má navigaci tak ať jede podle ní ale pro některé zejména starší řidiče dokáže být " klidný hlas plechové navigátorky " ještě víc stresující než když by ho blbě navigovala vedle sedící manželka. Poznal jsem to předminulou sobotu, máti povídá budeme mít návštěvu jede se tetka ze strejcem a já kdy vyjížděli z domova no teď tak jí říkám ať tetce zavolá jestli pro ně nemám někam dojet tak jí volala a strejc nejsem blbej cestu zvládnu. Strejcovy je skoro 70 a sice jezdí dost ale napříč přes Prahu minimálně, a když po třech hodinách dojeli tak jediný co z něj vypadlo vole pět let sem tu nebyl a zase sem pět let nepojedu. A když jsem mu říkal že se mohl krásně provést za mnou tak žbrblal ale cestu domů si nechal vysvětlit jinudy a pak volal jak to bylo jednoduchý.
 15. Vendelíne není na blbým místě je tam kde má být. A vůbec bych neřešil že tam je. Jednou se může hodit teď ji oloupeš a časem budeš chtít jet někam na výlet do říše a budeš ji nechávat dělat znova. Stojí tuším 350 Kč to bych ji tam s klidným svědomím nechal. Vem na to fén v tomhle počasí to bude raz dva na výměnu okna. Počkej až bude hezky nebo se zastav u autosklenáře ty na to mají porychtung. Ale jak píšu jseš první člověk široko daleko kdo se chce takové známky zbavovat většina lidí co znám koumá jak se k ní dostat zadarmo.