Agrafik

Uživatel
 • Content count

  2,220
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Agrafik

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Severní Morava
 • Stát
  Česká republika
 1. Řadič nezvládne oba druhy pamětí najednou. 2GB ve dvou slotech je maximum. It is not allowed to install both DDR and DDRII memory modules to this motherboard at the same time; otherwise, this motherboard and DIMM may be damaged
 2. Deska umí buď DDR, nebo DDR2, Nejde použít různé typy najednou. Max. 2GB. Mám obavu, že 4G modul to nevezme.
 3. Minulý týden jsem jel před meďourem s těma chytrýma světlama. Hrůza . Pokud jsme jeli po rovině, pohoda, akorát bylo vidět, že to svítí silněji, ale jak začly horizonty a zatáčky, tak takhle neoslňují ani borci s HID, a to jsem měl ztmavené všechny zrcátka.
 4. Vždyť píše, že pak měl plus jeho baterky odpojené a jelo to přes kabely. Bohužel ty levné mívají při tom startovacím proudu úbytek i několik V. Proto jak tu radí, raději přehodit baterky a pak budeš chytřejší. Startér nemusí být v pořádku.
 5. Neboj, mají naftu, jako všichni kolem Za 3-5kč na litru se to vyplatí.
 6. Ještě napiš, s jakou ELM ti to funguje, nebo fotku.
 7. To by mě taky zajímalo, protože vím, jak je někdy problém nakopnout auto pomocí nastartovaného auta ,dobré baterky a pořádnýma kabelama.
 8. RT6 neni přece hloupější, než RT3, kde je na doplňkové obrazovce s koly ta informace aktuální. Tj. za jízdy se to u dotyčného kola změní např. na vykřičník , nebo na STOP. Po dofouknutí zase automaticky na OK. Teda pokud jsi myslel toto.
 9. Díky za návod, ale nabíječka je dávno ve šrotu. Novou nemám, na krámě ani jedna.
 10. Dobře. Pokud tam jsou dva paralelní vodiče a naměří na každém " Proud na cestě k baterce na hlavním svazku - 30A na volnoběh, při sešlápnutí plynu 37A ty stejné hodnoty naměřeny na dodatečném propoji kabelu CYA 16 z + altíku na baterku. " tak je to I1+I2=72A pod plynem.
 11. Ještě jednou se zeptám. Jak to máš tedy zapojené. Proud na cestě k baterce na hlavním svazku - 30A na volnoběh, při sešlápnutí plynu 37A ty stejné hodnoty naměřeny na dodatečném propoji kabelu CYA 16 z + altíku na baterku. Paralelně k sobě?
 12. Podle VIN máš alternátor třídy 8, což je 80A. Akumulátor L1 250.
 13. Bezva, tak jsi tam, kde na začátku. A co ten tvůj propoj pro jistotu, jak je to zapojené. Už jsem se ptal.
 14. Se tam chystám zítra, tak uvidím, co zbylo
 15. Napísal si to ako rozprávku. Upravsi ten text, aby jsme tomu rozuměli. Cvakání jde odkud, je za tepla, nebo za studena, nebo pořád.