mmartinkovic

Člen klubu
 • Content count

  2,577
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

1 Follower

About mmartinkovic

 • ID uživatele 2641
 • Rank
  Toto forum je můj domov
 • Birthday 06/04/1983

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 605
 • Rok výroby
  1999

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Malý Čepčín
 • Stát
  Slovenská republika

Kontakty

 • Facebook
  Martinkovič Marián

Recent Profile Visitors

1,300 profile views
 1. Tiez som mal podobné príznaky, pri záťaži piskal remen ja na zapase, V krajnej polohe až prestalo točiť servom. Kontrolka dobíjania svietila. Verdikt, voľný remen, kladka napinania KO.
 2. Všetci gratulujeme :-))))
 3. Nieco mas zle napisane. 2,5 td sa davali od r v 1995 do 1999. Ak mas digi klimu, tak je ovladanie servomotorcekmi, a mas to zaseknute na teply vzduch. Na soferovej strane na urovni kolena zospodu palubnej dosky je ten motorcek vidiet a da sa demontovat. V pripade manualneho ovladania su tam tiahla s lankom, na tom istom mieste ako servomotorcek. A teplota je v poriadku, tiez to stupa na 100 a potom klesa na 90, podla zatazenia.
 4. A čo tam budeš zapájať? Pokiaľ len nabíjať mobil, či kameru tak to stačí. Pokiaľ nieco ako chladničku, tak zásuvku natiahni paralelne k existujúcej vpredu. V niektorých výbavách boli 2 polohy poistky, v jednej bolo napätie po naštartovaní, v druhej stále. Ale to čo potrebuješ ty, sa tu preberalo a kopec popísalo.
 5. Original LPG sa robilo len v Renaulte tuším. Za 9 rokov 490 000 , to je ľahko cez 60 000 km rocne čo je dosť, to muselo lietať dakde ako zásobovacie, ci obchodacke. A firmy už auta držia max 4 až 5 rokov a potom idú het.
 6. Fantazii sa medze nekladu. Rozoberanie ta neminie tak ci tak. A ked budu prelamane vodice pri pantoch aj tak ich budes menit.
 7. Derava hadicka, alebo netesnost, priznaky ukazuju ako na priklade vyssie.
 8. Tomik 1987 je z Brezna a ma diagnostiku a tiez si opravoval sam 607. skus m napisat.
 9. Iba rozobrať v pohybe pri pantoch a pri tlacitku a premerat.
 10. Zial, myslienka francuzov na " reprezentacnu" limuzinu znamena osobny sofer, a manazer, riaditel vzadu, sekretarka vedla. nie ako dnesna doba potrebuje, jedno auto na vsetko, na pracu, pre rodinu, dodavka na stahovanie, na vylety, dovolenky,
 11. https://carmanuals2.com/peugeot/partner-tepee-2008-navod-k-obsluze-68708 mal by si tam najst vsetko potrebne.
 12. To je tazko konkretizovat co moze sposobovat problem. Moze to ist od sviecok, rampy, cerpadla, potrubia s palivom az po lambda sondu. Manzelka tiez na VW pole 1,4i mala problem na zapalovacej tycke co ide ku sviecke. Do prace sme zasli, naspat po nastartovani triaslo. Nemalo tah, len tak, do kopca na 2 asi 20 km/h. islo iba na 3 valce. U kamarata som bol na diagnostike, vadna zapalovacia rampa. Objednal, cca 45€ ks, vymenil a teraz ide.
 13. Vyčerpávajúce čítanie, Pokiaľ to trasie, preverit, či nie sú bublinky v benzíne, teda únik, prípadne netesnosť potrubia a stav čerpadla. Ešte preverit zapaľovaciu rampu. Čo sa týka diagnostiky, Torqe je len taká základná hracka. najlepsie je PP2000, a live hodnoty, a človeka čo tomu rozumie, najlepšie teda ráno, keď to robí viac-menej vtedy.
 14. Platí to ako keby si to doviezol z nemecka, francúzska, talianska. Akurát netreba úradný preklad.
 15. Ak to bol turek, tak asi ťažko daco povie.