oddie

Uživatel
 • Content count

  22,253
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59

About oddie

 • ID uživatele 16
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Profilové informace

 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika
 1. Takhle vypadá vnitřek
 2. Tak nakonec na drtič kašlu, dneska bylo pěkně a něco jsme prostříhali, takže už tam byla dost hromada, tak jsem to odtahal k vratům a půjde to na velkou drtičku jako každý rok.
 3. No, tak první dojem: na co Ital šáhne, to zmrví. Kávovar sice super, ale od prvního zapnutí zlobil vypínač, a nakonec přestala jít pumpa, jen rachotila. Dost mě to nas*alo, žena na prášky při představě, že by měla vyřizovat reklamaci, tyhle věci jsou pro ni ta největší hrůza. Koukal jsem na to, vrchní dekl jen na dva šroubky, tak jsem to rozlouskl. Vyfotil jsem si vnitřek, zkoukl díly, našel vypínač, pumpu, co by případně obnášely, no a teď večer mě to napadlo, odpojil jsem konektory z pumpy, přibastlil k tomu síťovou šňůru napřímo a ejhle, pumpa normálně jede. Tak jsem vytrhl dráty od vypínače, vyšrouboval ho ven, rozlouskl jsem ho, a co by jeden nečekal, prase, co skládalo vypínač otočilo kontakty, takže to spínalo jen holým plechem bez té navařené kontaktní koncovky, a k tomu málo pružilo, tak to mělo ještě horší kontakt. Takže stačilo ty plíšky dát správně, secvakat to všechno zpátky, zapojit, a konečně si udělat to pořádné kafe
 4. Žena má milená byla v hospodě a přinesla mi odsud lahvovýho Matušku, tak jsem si ho hned otevřel a trochu hlídám.
 5. To mi přijde divné, co jsem viděl tyhle operativní leasingy, tak tam bylo 20 ročně. Ale třeba je to vážně jen 20 celkem a proto je to tak "levné"...
 6. Jo jo. Akorát těch 20tis km by snad mělo být ročně, ne za dva roky dohromady.
 7. S tím 3,0V6 s automatem sice rozhodně aspoň 5tis km najezdit nehodlám, takže ta spotřeba nebude úplně relevantní, nicméně když si vzpomenu, vynuluju před jízdou jedno počítadlo, a dá se tam dosáhnout celkem velkého rozptylu. Cesta přes skoro centrum Prahy v odpolední špičce - poskakování v kolonách - na 20km jízdě průměr 13,1. Dnes ráno cesta do práce, pár front na světlech, jinak volno a celkem plynulá jízda - průměr 8,8. Jsem zvědavej, jak to bude mimo Prahu po okreskách (na dálnici už se to asi nepodívá).
 8. Mně se strašně líbí to výběrový kritérium "nechci, aby to na dálnici žralo víc než 8, je jedno, že jezdím málo" Aneb jak ve skutečnosti vysolit za pořízení (ještě k tomu horšího auta) a dražší servis víc, než by ve skutečnosti následně projezdil s tou o trochu vyšší spotřebou...
 9. Celek řadičky i s táhlama... Nicméně to má z RHR 100kW? To tam ten poslední kvalt budeš mít akorát na ozdobu, ještě tak 79kW RHS by to tak nějak pobralo, ale 66kW RHY bude mít tu šestku akorát tak na jízdu z kopce.
 10. No, tak když je to na dojetí, tak to holt neřeš a dojezdi. V nejhorším to skončí ve sběrně dřív.
 11. Tak asi vás taky nechtěli zdržovat telefonováním, tak vám radši psali, to je přeci jasné, podle toho, cos psal předtím...
 12. Já to teda tak dělám. Vzhledem k tomu, že to auto už mám dlouho a tu výměnu jsem dělal x-krát, mám jaksi ponětí, kolik toho tam mám nalejt, takže to tam prostě naleju a vždy to sedí.
 13. Jasně, nechtěj nikoho rušit, a proto píšou zbytečné maily, i když ve skutečnosti nemaj zájem. Hele, ta tvoje logika je naprosto super, fakt.
 14. Tenhle kolorit jsem popisoval už před 15 lety, tehdy to byla Annonce, dnes je to Bazos, prašť jako uhoď. Akorát tehdy ještě tak třetina lidí volala, dneska max. jeden z deseti. Třeba dětské lyže dostal zhruba patnáctý "zájemce" v pořadí... Edit: a inzerátový filtrační/odpadový telefon už používám úplně na vše, dát do inzerátu soukromý je sebevražda. Jak kvůli různým debilům, tak kvůli telemarketingu, který ty inzertní servery vytěžuje - úplně nové číslo, nikde předtím nepoužité, první inzerát na bazoši, a za dva týdny první telemarketingová svině.
 15. Jo, měnil jsem posledně odsávačkou z Lidlu, a osvědčilo se, už pod to nepolezu.