oddie

Uživatel
 • Content count

  22,041
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

About oddie

Profilové informace

 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika
 1. Může. Nebo taky může být lepší. Nebo taky vůbec nemusí sedět, protože to je nějaká náhrada, s kterou si nikdo nelámal hlavu a má jinak vývody, než by měla mít. Možné je skutečně leccos... v podstatě je to taková loterie.
 2. Jsem pro. Přinesu si rybářskou stoličku, basu piva a budu kibicovat
 3. Jenže když to bude skládat, hrozí, že to bude trvat dlouho, protože bude všechno dělat pečlivě, s každou blbostí se mazlit, dokoupí mrak dalších věcí, protože se mu ty původní nebudou zdát... jo, to je taková životní past
 4. Reálnou nabídkou tady myslím to, že někdo nabídne, že to opravdu koupí, ne jen "já bych, kdybych zrovna nekoupil, kdyby mi manželka dovolila, kdybych uměl nebo kdybych měl peníze". Cena je pak věc druhá, jestli se na ní shodnou...
 5. Tak to je u skoro každého inzerátu, fůra "já bych kdybych", ale reálnou nabídku nevidět jak je rok dlouhej (P.S. tohle nechci, abyste neměli pocit, že si zas připravuju půdu )
 6. Přechod z pásu na lano jsme si vyzkoušeli ve školičce nedávno, absolutně bez problémů, neviděl jsem tedy první tahání na laně, ale přijel jsem se podívat asi po hodině, a to už na tom laně i dělal kraviny. Na pomu má tedy ještě pár (víc párů ) lekcí čas...
 7. No tak chtít je věc jedna, a co reálně někdo zaplatí ke věc druhá - zvlášť pokud to někdo chce skutečně prodat, nejen vystavovat inzerát Ale pravda je, že v téhle fázi stavebnice v rozloženém stavu bude potenciálních kupců podstatně méně a cena podstatně nižší, než kdyby to bylo vcelku, zase je to ale o tom, na kolik si člověk cení svého času/své práce.
 8. Olej v tom nebyl, na tom motoru se nic nedělalo.
 9. Tak když se to dá vypnout, to se divím, že s tím někam hned nezajedeš, za cenu ne-pokuty z Rosic máš klid na dlouhou dobu
 10. No, to je ale blbá sranda. Jako by nestačilo, že ten chladič nejde poslat jako příloha e-mailem
 11. Aha, chce to "cvik". Takže místo toho, aby ten elektronický sráč pomáhal, se mu člověk musí přizpůsobit. Super
 12. Harrachov - http://www.skiploc.cz/ Je tam jak úplně začátečnická školička s klasickým pásem, tak pro mírně pokročilé potom s lanem o kus dál. Plus rovnou s místě půjčovna.
 13. Tak takhle to vypadá. Ta hadice je uvnitř trochu naleptaná, mazlavá, je vidět, že nejdřív šel ten vnitřek v délce asi 8cm, a pak časem praskl i ten vnějšek, a teprve to začalo utíkat. Takže proto zvažuju, že dám novou, resp. možná i další nové, aspoň v tom hlavním okruhu, který nejde ani nouzově zaslepit. Ona 806 má ten okruh udělaný dost podivně, expanzka je v přímé trase oběhu, z hlavy to jde klasický do radiátoru topení (nyní ještě přes Webasto), ale z radiátoru topení rovnou do expanzky a odsud průtokem přes expanzku dolů k vodní pumpě. A Webasto bylo původně (jen jako přihřívač) zapojené do série s výměníkem voda - olej, to je i ofic. přestavbě na nezávislé, že se to má přepojit. Prostě navrhoval to nějakej hodně vožralej Francouz Kapalina je G12 (K12 z Kelly), je tam skoro 5 let.
 14. Dobrá práce. Je sice trochu smutné, že si i dnes musí člověk auto dodělávat doma, aby fungovalo tak jak má, ale aspoň že se podařilo.
 15. Moc se mi nelíbí zbytek té hadice, byla jakoby prožraná, zpuchřelá v tom místě, tak aby nebylo podobné místo za motorem, kde to jen tak nezkontroloju... Takže to vyměním, časem, jinak bych to klidně nechal, ostatně podobně je dozapojené i webasto. Zkusím vyfotit tu prasklinu zevnitř, až budu doma.