All Activity

This stream auto-updates   

 1. Past hour
 2. Na turbe 2,0 HDI mam bezmála 500 tis. O inom ani nehovoriac. To mi už ani nikto veriť nechce
 3. Spíš by mě zajímalo, jak to vzniklo. Jestli to bylo vědomě, nebo se "Multiplex406" zaregistroval omylem. Každopádně ten obchodník, který to tam dal, by si měl dát za rohem pár výchovných, když regne dva užíky se stejným jménem
 4. Ok, uvidíme ... STK máme takže auto se bude provozovat dál a holt asi plechy půjdou z domu - leda že by se do podzima kotouče a desky trochu sjely a šlo to tam (ale stejně)
 5. No na těch 2 vyobrazených dílech je sleva z MOC s DPH 5%, tak to moc dlouho asi ne ... Nebo píšu blbost
 6. Jo.
 7. Proboha jak to dlouho funguje na tuhle registraci?
 8. Turbo vydrzi hlavne podle chovani uzivatele. Pokud clovek meni olej a stara se jak ma turbo vydrzi opravdu dlouho.
 9. Hmm Multiplex406
 10. Sada: 4246 W9 Kus: E169198
 11. Ahojte, prosim vas vie mi niekto povedat aka je posledna verzia WIP NAV + Dakujem
 12. Může mi prosím někdo zjistit jaky mám zadní kotouče na Peugeot 307 SW s VIN:VF33HNFUC82461155 Děkuji moc.
 13. wtf ....
 14. My na místo přijeli až po něm Ještě byl u auta, odcházel od něj zrovna .. No vůbec mu to divný nebylo nebo blbý nechat to takhle ... Tak jsem se na něj aspoň pořádně podíval, na toho baworáka - pána tvorstva .. pche .. obyčejnej floutek jak já
 15. Today
 16. To jsou tyhle co ?
 17. Ahoj, s tou registrací se mi to stalo také v AK Plzeň Borská Pole. Neměl jsem sebou kartičku, tak jsem nevěděl, dali mi to na nějakou plzeňskou registraci (viz. foto), když jsem šel o týden později, dával mi znova na výběr, ale to už jsme podle IČa dohledali správně. Nicméně jsou tam opravdu dvě registrace Peugeot Club Amis de Lion.
 18. Nelze než konstatovat, že oproti halogenu má LED světelný tok poloviční. Dosvit potkávaček je cca 60m, u těch ledek si myslí, že za 40m bude vidět kulový. V dálkových už vůbec. Ohrožuješ v první řadě sebe, o tom, že neexistuje homologovaná H7 (právě z důvodů, že vyzařuje jinam, než by měla) a tudíž si koleduješ o pokutu, v zahraničí (civilizovaném) třeba rovnou o odstavení vozidla. Vůbec nechápu smysl.... Navíc pochybná čínská kvalita (znám zdroje, co po 3měsících svícení vykazují o 40% nižší světelný tok, než nové).
 19. tak jsem si pořešil to seřízení, vizte fotečky použité žárovky jsou standardní halogeny H7 55 W co byly v originále (Osram, noname), halogeny H3 se žlutým sklem 55 W (čína), výše uvedené LED H7 a k tomu LED obrysovky (ne že ty by se tam projevily :-)) na autě jsem naměřil odběr proudu 1,1 A při 14,4 V čili oproti výše uvedeným 13,5 W to vychází o trochu lépe na cca 15,8 W, ale pořád je to přibližně jen polovina proti deklarovanému IMG_20170215_211228s.jpg - levá halogen, pravá LED, potkávačky+dálkovky ... tady je dobře vidět, jak je ta ledka v reflektoru rozplizlejší a osvětluje širší okolí IMG_20170215_211355s - levá halogen, pravá LED, jen potkávačky IMG_20170215_211427s - potkávačky levá halogen, pravá LED + žluté halogeny mlhovky ... zatímco nalevo se světlo slévá, vpravo je jasně vidět, jak ta mlhovka tu slabší LEDku přesvěcuje i ve středu paprsku IMG_20170215_212920s - LED obě potkávačky na poslední fotce je zřejmý, že to nikam pánubohu do oken nesvítí, takže do toho fakt půjdu, objednám nějaký silnější - resp. zkusím jinýho číňana, jestli mi pošle něco s příkonem odpovídajícím deklarovanýmu (viz výše, u těch H3 to vyšlo, deklarováno 36 W, naměřeno 33,7 W) tedy problém se svícením nahoru jsem měl ten, že kus nalevo (asi tak co odpovídá okraji fotek, bohužel toto jsem neodfotil) se mi zvedal nějakej paprsek, ale to jsem zjistil, že je problém špatného usazení, a po srovnání je to v pohodě, nic není nad linií té clonky (nevím, jestli je to problém jen u Phedry, ale do držáku u té čočky ta H7 strašně špatně jde, měl jsem trochu problém i s tou halogenkou, pak jsem ji zas nemohl vytáhnout, a tu LEDku jsem tam rovnal kdovíjak dlouho než to sedlo tak, aby tam ten paprsek nahoru nebyl - abych upřesnil, to není problém jen LEDky, paprsek nahoru se mi objevil i u halogenky, když tam nebyla dobře) jinak po seřízení se s tím jezdí o trošku lépe než popisuju tu první zkušenost mohu potvrdit, co píše kolega, že reflexní materiály (ne klasické odrazky) jsou vidět mnohem líp co se týče rozmrazování světlometů, při krátké cestě 4 km v -8 °C s půlmilimetrovou námrazou, halogen si stihnul prosvítit celé kolečko, u LEDky jen 2-3 cm střed, ale že by to nerozmrazovalo vůbec, tak to nemohu potvrdit ... ale možná je to tím, že kolega má verzi s větrákem, který táhne teplý vzduch dozadu a objímka vypadá plastově, čili ta se nezahřeje, kdežto u pasivního chladiče se ten vzduch neodvádí a i ta objímka je součástí chladiče, čili sálá teplo i vpřed a hřeje se od toho i parabola
 20. Však je Tichá, ne?
 21. https://www.autokseft.cz/L-elektricky-ovladane-zrcatko-pro-lak-34.52.221-nd65947
 22. Mě se nelíbí ani jedno. Kodiaqa jsem potkal párkrát na živo na cestě, je pravda, že je "identifikovatelný", rozuměno že se hned pozná, co to je. Pravidelně je vídám naložené na vagonech z Kvasin v Rychnově nad Kněžnou. 5008 jsem na živo zatím neviděl, zajedu si prohlédnout interier, ale jinak mě SUV neoslovují (i když v případě 5008 je to spíš crossover).
 23. Mě se vyjádření nedotklo. Jen jsem ohodnotil slovy "noc comment" podiv nad tím, že se někdo po 3 měsících po odstavení auta v dvacetistupňových mrazech diví, že mu auto nejde nastartovat, a že když se to podaří, tak mu přijde divný, že palubní elektronika je z toho trochu zmatená (parkovací brzda je prosím elektrická, svázaná s asistentem rozjezdu). A z toho vyplyne moudro, že do Norska v létě pojede příště jiným autem... To je všechno. Nedávno jsem na horách startoval někomu jeepa, zapomněl zhasnout světla. Připojil jsem kabely a nic (majitel říkal, že to je normální, dokud se baterka nezmátoří aby vzpamatovala palubní elektroniku, tak to prý nenastartuje). Po deseti minutách připojených kabelů (a mého nastartovaného auta) jeep nastartoval. A to tam stál jen přes den, pár hodin. Ale možná lepší, dokud monitor baterie nepovažuje stav baterie za dostatečný, tak stejně nenastartuje. Jinak já když jsem startoval v -23, tak se mi taky vypsal seznam poruch (prý mám rovnou odeslat auto do servisu). Motor ale naskočil hned a poruchy do minuty zmizely.
 24. Na jcparts.cz podle čísla 5206WL je má originál za 2619kč, ale jestli je to sada, nebo kus nevím. Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk
 25. Koupil jsem to koncem min.roku . Auto jezdilo v pohodě , ale samozřejmě KM nevím na 100% , ale brzdy , oleje a td je spotřebák . Spojku jsem dal jelikož občas něco zapřáhnu za hák , tak abych měl jistotu ze nebude klouzat . Rozvody vzhledem ke stáří a km je nutnost .Tak nevím ... uvidíme co v provozu .
 26. A máš jistotu, že těch 190 tkm je pravda? Já u sebe jistotu mám. A spojka s výfukem se měnili při 290tkm a tlumiče taky, ale to už bylo podruhé. Já mám v autě i čerpadlo původní (Bosch - made in Czech Republic). Jde o to, jak se k tomu člověk chová.
 27. Tak tomu se mi ani nechce věřit , ale pokud to tak je tak prima . Měnil jsem při koupi rozvody vč. vodní pumpy a vstřikovací čerpadlo , nové všechny náplně , výfuk , komplet spojka , gufera ve skříni , komplet kotouče a destičky , tlumiče ... dá se říct že něco běžný spotřebák , něco pro jistotu . Právě že jsem přemýšlel i u toho turba zda ho měnit přesto že funguje ?
 1. Load more activity