Nepřihlášen [Přihlásit ]
Dolů

Tisková verze  
Autor: Předmět: P206 1.4HDI z motora ide škrípavý zvuk
Tomas32
Mám víc než 10 odpovědí :-)
**

Nálada: Not Set

[*] Zasláno 4.4.2013 v 21:02
P206 1.4HDI z motora ide škrípavý zvuk

Chcem kupit toto auto a predavajuci dal na neho celkom dobru cenu ale s tym ze napisal treba vymenit rozvody... od motora ide skripavy zvuk motor ma najazdene 120 000 a nemal este menene rozvody. Myslíte že ak sa tie rozvody vymenia tak to pomoze? Lebo zas nechcem kupovat auto ktore bude stale len na servise zaparkovane... pls. poradte ci radsej ruky prec od toho alebo to bude len ta výmena rozvodov :myslim

Peugeot
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
koblih69
Inventář Peugeot-clubu

Členství:
Řádné = placené členství

Nálada: ... Alenka totiž slyšela o mnoha dětech které uhořely a nebo je sežrala dravá zvěř a nebo je potkalo mnoho jiných nepříjemností

[*] Zasláno 4.4.2013 v 21:07

Skřípavý zvuk je dost široký pojem. Sundal bych řemen příslušenství, pokud to přestane tak OK, pokud ne dal bych od toho ruce pryč. Resp. bych původního majitele požádal o to ať problém vyřeší a pak se ozve.

407 SW, 2.0 HDI, zase modrej....
Tomas32
**

[*] Zasláno 4.4.2013 v 21:13

on mi povedal ze to robí kladka, chcel som to ist pozret s mechanikom ale ten teraz nema casu tak neviem ci to radsej nenecham tak.

Peugeot
koblih69
Inventář Peugeot-clubu

Členství:
Řádné = placené členství

Nálada: ... Alenka totiž slyšela o mnoha dětech které uhořely a nebo je sežrala dravá zvěř a nebo je potkalo mnoho jiných nepříjemností

[*] Zasláno 4.4.2013 v 21:23

Kladka, ale která? Rozvodová, nebo drázkového řemenu.. tak pokud si je jistý že je to kladka ať jí vymění a když to bude OK tak mu jí třeba zaplatíš, to je fér né?

[Upravil dne 4/4/13 21:24 od koblih69]

Tomas32
**

[*] Zasláno 4.4.2013 v 21:32

Ok spravím to takto ked sa bude vykrucat ze to mozem dat spravit aj ja, tak od toho ustupim a bude pokoj dik za radu :)

Peugeot
koblih69
Inventář Peugeot-clubu

Členství:
Řádné = placené členství

[*] Zasláno 4.4.2013 v 21:36

Přesně tak, pokud se bude kroutit tak je to podezřelý. Ono někdy odstranit zvyky třeba drážkového řemene dá docela zabrat a může to stát celkem dost peněz (Řemenice, kladky, alternátorová volnoběžka, řemen...).

podolak2
Kecka

Nálada: stále se něco dělá...

[*] Zasláno 5.4.2013 v 21:52

taky mi to docela skřipe, ale rozvody to nejsou pač ty jsou měněny, taky to tipuiju na nějakou kladku ale nevim ktera to je jak to poznam, jak to mysliš s tou řemenicí sundat ?

Peugeot 206 1.4HDi - Něžná Lvice VF32A8HXF42728398 http://www.peugeot-club.com/forum/viewthread.php?tid=90412

Peugeot 206sw 1.4HDi - Zlatonka VF32E8HXF43409877 http://www.peugeot-club.com/forum/viewthread.php?tid=119592